Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg igaza van anyának?

Tényleg igaza van anyának?

Figyelt kérdés
Azon vitatkoztunk,hogy szerinte nem fogok lefogyni a lábaimból soha,mert genetikailag olyan amilyen,meg hogy neki is olyan alakja volt fiatal korába,mint most nekem.Szerintem meg nem!Sajnos elég formálatlan,tömzsi lábaim vannak,a vádlim úgy néz ki,hogy elölről még elmegy,de hátul nagyon vaskos,és zsíros,meg izmos,szóval kész.Ha tényleg egészségesen étkezem,mellé intenzív mozgás,akkor se sikerülhet lefogyni a lábamból??
2011. febr. 24. 16:39
 1/6 anonim válasza:
100%

hát ha anyukád azt mondja hogy neki is ilyen volt, akkor ez genetika és nem nagyon fogsz tudni semmit csinálni vele.

ettől persze még étkezhetsz egészségesen és sportolhatsz is, hátha anyukád nem tette meg ezeket fiatalkorában...

2011. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Erdélyből vagy ?
2011. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a genetika makacs dolog. egy ideig formálhatsz magadon, de én pl 44kg-osan (gerincem majd átszúrta a bőröm a hátamon, vézna karok) is vastag combokkal rendelkeztem. inkább visszahíztam 52-re, hogy legalább ne legyek felül se csonti :)
2011. febr. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bányai Károly ***** válasza:
100%
Majdnem mindent meg lehet változtatni, de ha genetikailag olyan a formája, nagyon nehéz lesz. Testépítő körökben nézz utána a lábak kérdésének, van sok trükk, egy kis plusz izom pl. mindig jól mutat még a női lábakon is. A legtöbb férfi imádja az izmos női lábakat, annak ellenére, hogy az összes híres modell anorexiás, ropilábakkal.
2011. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szióka! Lehet hogy próbálkozhatnál valami mélyizom alapő tornával. Pl én szépen leadtam a centikből Pilatessel és Callaneticsel. Nekem a felsőtersem volt jó erős sajnos alma alakkal áldott meg az ég pedig néha úgy tudom irigyelni a nőies körtéket!!Szoval hajra mélyizomtorna ez szép hosszú szálkás izmokat formál szerintem nagyon esztétikus!!
2011. febr. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lóf@szt...

Nekem genetikailag a derekam és a hasam zsírosodik, de pl a vádlim olyan, mint egy görög istené :D De ügyelek arra, hogy meddig mehet fel a testzsír%-om, és utána szálkásítok, így sosem nézek úgy ki, mint egy lusta kövér disznó...

Szóval amit ki akartam hozni a dologból, a genetika egy dolog, de mozgással és normális kajával simán lehet jól kinézni.

2011. febr. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!