Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretők miért védekeznek...

A szeretők miért védekeznek általában azzal, hogyha nem ők fekszenek ba az adott személy ágyába, akkor más? Pont ez az! Ez a szeretők gondolkodásmódja! Ha másképp gondolná legalább a fele.

Figyelt kérdés
Ok., persze, nem csak a szerető a hibás egy kapcsolat megromlásáért. Előre jelzem, (tudtom szerint) nem vagyok megcsalt, ám mostanában picit félek, hogy az leszek. (veszélyeztetett terhes vagyok, nem tudom a "teljes nőt" adni a magánéletben)
2010. nov. 29. 16:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
46%
Pont ugyanannyira hibás az is, aki belemegy egy kapcsolatba házas emberrel. Ha nem menne bele, akkor a másiknak nem lenne kivel megcsalni a párját. Nyilván az is hibás, aki megcsalja a párját, de egy kapcslathoz két ember kell. Nem lehet az egyik felet jobban hibáztatni, mint a másikat.
2010. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
csakis az a hibás aki megcsal illetve akit megcsalnak
2010. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

akinek nincs párja, és összejön valakivel, az nem hibázik akkorát, mint aki tudván tudja, hogy várják otthon, s mégis szeretőt keres. ő csal, mert van kit csalnia. a kinek nincs kit csalnia, az nem csal. esetleg őt csapja be a pasi.

Neked semmi okod a féltékenységre. Ne kezdj kombinálni, nehogy pont ezzel rontsd el. attól hoyg gyereket vársz, ugyan az a kívánatos nő vagy. Sőt. A párodnak nem egy divatbaba kell, hanem te: az élete párja. Nem a kilók és a szoli miatt szeret. Te leszel a gyereke anyja, imád.

2010. dec. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
a szád meg a kezed szabad. Bocs. Attól, hogy téged kímélni kell, még nem kell a férjedet elhanyagolnod ;)
2010. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!