Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szeretők miért védekeznek...

A szeretők miért védekeznek általában azzal, hogyha nem ők fekszenek ba az adott személy ágyába, akkor más? Pont ez az! Ez a szeretők gondolkodásmódja! Ha másképp gondolná legalább a fele.

Figyelt kérdés
Ok., persze, nem csak a szerető a hibás egy kapcsolat megromlásáért. Előre jelzem, (tudtom szerint) nem vagyok megcsalt, ám mostanában picit félek, hogy az leszek. (veszélyeztetett terhes vagyok, nem tudom a "teljes nőt" adni a magánéletben)
2010. nov. 29. 16:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
79-esnél a pont ha nem akar félre menni mert boldog Naomi campbell se tudja rávenni,de ha nem az és már keres,kutat más nő után,félre menne,mint hogy a feleségéhez nyúlna,na akkor a sarki hentes lányával is elmegy...Mert el akar.
2010. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Bízom benne, hogy nem csal meg. A helyzet viszont az, hogy már van egy 2 éves kislányunk, aki nagyon sok időmet leköt. A mostani terhességem miatt sokat kell pihennem, nem is nézek ki valami jól. Igyekszem azért kielégíteni az igényeit, hiszen azért vannak alternatívák, de érzem, hogy nem ugyanolyan.

A kolléganői meg mind olyan jól néznek ki, ápoltak, szép körmökkel, szoláriumos bőrrel, frissen festett-beszárított hajjal, szép sminkkel. Énmeg... hagyjuk...

És sokat jár külföldre a munkája miatt...

Viszont nagyon szeretem, és bízom benne, de azért ott motoszkál a fejemben...

2010. nov. 29. 16:37
 13/24 anonim ***** válasza:
87%

Viszont nagyon szeretem, és bízom benne, de azért ott motoszkál a fejemben...


Ha bíznál nem motoszkálna,bizzál maagdban ne benne,mert te magadban nem bizol sajnos...És ez itt a fő probléma...És ne akarj te is szolis ribi lenni,ha téged szeret rá se néz más nőkre...

2010. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Azért motoszkál, mert mostmár mégiscsak 2 gyermekem van tőle. Ha az embernek gyermeke lesz, az ő érdekében minden eshetőséget átgondol. (Ne legyen rá szükségem! :))

2010. nov. 29. 16:45
 15/24 anonim ***** válasza:

Bízzál magadban! Ha szeret nem fog megcsalni csak azért, mert veszélyesztetett terhes vagy.

Amúgy meg egy ilyen szituban nem a szeretőt kell hibáztatni. Sajnos én is voltam (tudtomon kívül) szerető. Nekem is ugyan olyan rossz érzés volt megtudni, mint a barátnőnek. Aki meg ezzel védekezik, az egyszerűen nem normális.

2010. nov. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
A szerető független. A férj az, aki csal. A szerető - ha független - csak nyitott egy új kapcsolatra. Talán nem is tudja, hogy az a "szemét" házasember.
2010. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A kolléganőire ne fújj a távolból és ne legyél az irigyük. Őket nem várja haza egy gyönyörű apróság és nem domborodik a pocakjuk a másodikkal. Lehet, hogy ők meg téged irigyelnek és azonnal ledobnák a szép műkörmüket ha már végre valaki anyává tenné őket.
2010. nov. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
22%
Hát képzeld nem mindenki irigy ám a pelusra,meg nyűgre mai ezzel jár.Inkább fordítva tapasztalom,hogy anyukák irigyek gyermektelen társaikra de nagyon...
2010. nov. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
szia! A külsődön szerintem könnyen segithetsz! lehet a dmben 1000 Ft alatt is kapni már hajfestéket,csináld meg a hajad,vannak nagyon jó hajformázók is,nem kell fodrászra költeni.Körmeidet növeszd meg,fesd ki,menj el párszor kevés percre szoliba.és máris Te is olyan vonzó nő leszel!! Csak akarat kérdése! Új ruhát meg turiban is lehet kapni olcsón,de szépeket,divatosakat! Legyél NŐ! A gyerek kibirja ha nem állandóan vele foglalkozol,add oda mondjuk a nagymama-nagypapának időnként! Nem tudom súlyoddal hogy állsz? Meghiztál esetleg?
2010. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Szia! 56 kg-mal kezdtem ezt a terhességemet, most 60 vagyok. 168 cm, de már van pocim. Sajnos a legközelebbi nagyszülők 70 km-re vannak, idegenre meg nem merném bízni a babámat, meghát terhesen nem igazán merek hajat festeni, szolizni, főleg ebben az állapotban. Tudod, írtam, veszélyeztetett vagyok, sajnos időnként előfordul, hogy picit vérzek. Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. nov. 30. 11:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!