Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés
Kb. 8 évig nagyon jó barátnők voltunk aztán egy évre megszakadt a barátság, nem haraggal, csak más irányt vett az életünk. Most viszont azt mondja, hogy msn-en, telefonon beszélhetünk de még találkozni nem akar,pedig nem lakunk egymástól messzire, inkább ismerkedjünk, tudni akarja miben változtunk. És ez tényleg ennyire számít? Ez szerintetek normális és csak én nem tudok vele mit kezdeni? Mi változhatott azóta, hogy beszélhetünk de találkozni nem akar? Ti mit tennétek a helyemben? Hagyjam és alakul, vagy ne foglalkozzak vele?
2010. dec. 1. 23:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem valamin megsértődött akkor, te nem tudod valószínűleg, hogy min, ő pedig nem felejtette el.
2010. dec. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Felnötetek és más irányba fejlötök, nem kötlező összeveszni de semi nem lesz olyan mint régen.
2010. dec. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De nem értem, hogy akkor miért nem beszél róla, ha addig nagyon jó barátnők voltunk. Én akarattal biztos nem bántottam. Viszont Ő csak azt hajtogatja, hogy változtunk és azért tűnik másnak minden és azért akar újra ismerkedni. Nem értem.
2010. dec. 1. 23:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tettél egy megjegyzést róla valahol, valakinek, és az visszamondta neki. Ő pedig haragszik, vagyis nem felejtette el. Bármi lehet. De ha levélben (írásban) hajlandó veled szóba állni, esetleg kiderülhet. Finoman kérdezz rá, hogy nem bántottad-e meg valamivel régebben, mert ha igen, akkor nem volt szándékos.
2010. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy beleszeretett a fiúdba, esetleg volt is valami köztük, és most lelkiismeret-furdalása van. Szóval tényleg annyi minden lehet a háttérben.
2010. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Oxa ***** válasza:

Szia!


Egy ember viselkedését rengeteg dolog befolyásolja!

Család, haveri és baráti kőr, párkapcsolat, iskola, munkahely, alkoholfogyasztás, kábítószer fogyasztás stb.!


Ezen kívül ugye ott van a valós vagy fiktív pletykák, amit a közös ismerősi körötök is összehozhat!


Az, hogy mennyi ideje vagytok barátok, egy dolog! Az ember egész élete során annyi barátja lesz, amennyit egy kezén megtud számolni!


Nekem is volt olyan barátom, akiért szó szerint mindent bevállaltam volna, és mégis egy olyan ember maradt a barátom mára, akiről maximum azt tudtam volna elképzelni, hogy csak haveri szint maradt köztünk!


Kérd meg, hogy legyen nyílt, őszinte, és ha már MSN-ről van szó, akkor írja le neked, hogy mi a konkrét változás oka!

Vagy, ha nem akar erről MSN-en írni, akkor küldje el e-mailben!

Lényeg, hogy legyen veled szemben őszinte, akármi is legyen az igazság!


Veszekedésnek, vitának semmi értelme, mivel egyrészt a vita és/vagy veszekedés csak újabb bajokat szül, másrészt, ha tetszik, ha nem, el kell fogadni az emberek egyes döntéseit!


Természetesen az őszinteség pro-kontra alapon működik! Te is mond el neki szépen, hogy mit érzel, mi van benned érzelmileg!


Nagyon fontos, hogyha Te jó kapcsolatot szeretnél fenntartani, akkor ezt éreztetni kell. Jelen esetben pedig tedd szóvá, hogy a barátságotok számodra fontos!


Azt viszont ne felejtsd el, hogy ne motiváld! Elmondja a dolgokat, elmondod Te is, és dönt! Ennyi!


Nem kell semmit túlbonyolítani, mert esetleges félreértéseket okozhat, ami szintén nem jó!


Ha pedig vége a barátságnak, akkor ennyi a story!


Ne szomorkodj, ha ne adja Isten véget érne a barátság! Mindig lesznek míg élsz az életedben olyan emberek akik jönnek, majd mennek!


A rosszat pedig mindig jó követi!


Sok sikert!

2010. dec. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tényleg sok minden lehet, de azért már nem vagyunk tinik:-) Neki vőlegénye van, nekem meg férjem és egy majdnem 3éves kisfiam. Én inkább erre gondolok, hogy nem tud mit kezdeni azzal, hogy én már anya vagyok Ő viszont még nem mostanában lesz, anyagi okok miatt. Csak azt nem értem, hogy ha beszélünk, bár nem úgy mint régen, akkor személyesen miért lenne más találkozni.
2010. dec. 1. 23:54
 8/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszönöm, ez nagyon lényegretörő volt:-)De amiket leírtál, ezen már túlvagyunk.
2010. dec. 1. 23:57
 9/14 Oxa ***** válasza:

Szia!


A helyzet így más, hogy már ezt is tudom! :)


Az merőben érdekes, hogy a Te anyaságod lenne a probléma a személyes találkozónál. Ehhez Pedophobiában kellene, hogy szenvedjen, ami a gyerekektől való félelmet jelenti!


Az anyagi helyzet miatt pedig, ha mondjuk ez lenne a valós oka, akkor az irigység jön előtérbe. Akire az ember irigy, azzal nem is igazán beszélget, mert megvan róla a maga véleménye. Tudod, az a rosszindulatú, hogy "Na neki ez meg ez mégis miből lett?". Szerintem!


Azt persze nem írtad meg, hogy Ő mivel indokolta, hogy nem találkozik veled! Ha volt ilyen válasza persze!

Mert abból már jobban lehet elemezni a dolgokat!

2010. dec. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Pedofíliáról biztos nincs szó:-) Ezen jót mosolyogtam:-)) Igazából nem indokolta semmivel, csak azt mondja, hogy sokat változtunk és ennyi, de nagyon zavaros néha amiket mond. Igazából amikről beszél olyan hétköznapi nehézségek, amivel minden ember küzd nap mint nap, szóval emiatt nem kellene, hogy a barátságunk véget érjen.
2010. dec. 2. 00:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!