Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális viselkedés ez?

Normális viselkedés ez?

Figyelt kérdés

Szüleim 3 hónapja külön élnek. Én 23 éves vagyok hugom 16. Hogom édesanyámnál lakik....én apuval maradtam.

A problémám az hogy a tőlünk 30kmre lakó nagyszüleim és anyukám fiutestvére a családjával azóta fel se hiv. Én próbáltam egyszer nagymamámmal beszélni...rögtön miután a szüleim szétköltöztek...de akkoris lerázott.

5 unokája van.....mindegyik el van halmozva, engem meg arra nem képes h felhivjon.Amig anuy itthon volt hetente 2x 3x is hivott mi ujsag.....nincs olyan anp hogy ne gondolnék erre...szüleim is beszélő viszonyba maradtak, attól félne hogy apu veszi fel a telefont?Márr nem tudok mire gondolni, nagyon rosszul esik hogy igy viselkedik. Ráadásul anyukám öccse a családjával is ott lakik de ők se érdeklődnek felőlem.Nagyon fáj.....azóta nincs is kedvem feléjük menni de őszintén szólva nem is hivnak.

Rosszul csináltam valamit?vagy miert lettem egyszerűen halott a számukra mióta ez van......mig anyu itthon volt nagyon sokat jártunk hozzájuk, ők is hotzzánk....

Nagyon rosszul esik.....már ott tartok hogy nem is tekintem őket családtagoknak....

23L


2010. jún. 11. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
ocsmány szemét és gyerekes,amit a rokonok csinálnak.
2010. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Így igaz.Undorító, primitív hozzáállás!
2010. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tényleg érthetetlen a rokonaid reakciója! - Anyud mit szól ehhez? Vagy ő sem érdeklődik felőled? Ne mondd, hogy nem tekinted őket rokonaidnak, ezzel csak magadnak okozol fájdalmat, nem nekik! Talán Anyud tud segíteni?!
2010. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen, mindig mondom neki....de szerintem nem mer szólni nekik semmit mert mikor elköltözött a 2 másik testvére meg nagymamám segitett neki...anyagilag támogatták...persze ő azt már visszaadta nekik.

Van még egy nővére...aki néha fel fel hiv..talán a legnormálisabb velem szemben...és anyu azt mondta h már a nővérének is emlitette hogy nem is érdeklődnek irántam abszolut...de ennyivel le van rendezve.Meg h ő mit csináljon...

Anyu törődik velem, persze ez már akkor sem olyan mintha itthon lenne...de nem ő róla...nagymamámról avn szó...

2010. jún. 11. 21:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor marad az őszinte beszélgetés a nagymamáékkal - elvégre nagylány vagy már, mi baj lehet belőle? - legrosszabb esetben beigazolódik, hogy valóban nem akarnak nyitni feléd, bár nem tudom milyen magyarázatot tudnának erre adni...
2010. jún. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én már hivtam őket...de akkor is leráztak, nem nagyon beszélgettek velem.....mintha az lenne a baj h én apuval maradtam. Dehát nem rossz ember...akkor?
2010. jún. 11. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

20:42-es vagyok

Itt van a kutya elásva! "Árulónak" tartanak,amiért apuddal maradtál.Ocsmányul viselkednek veled.

2010. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Talán próbáld megemlíteni, hogy milyen rossz anyukád nélkül és talán megenyhülnek.
2010. jún. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát a nagyszüleid már neked is idősek... Ilyenkor előfordula z iylen viselkedés... Mert bennük kialakul, hogy az apukád az ellenség, anyukád akit védeni kell... aki velük van azt védi, aki ellenük azt támadja... Képletesen persze :P

Nagyon rossz ez a módszer :/


Nekem is a nagyapám furcsa... nagyon messze lakik (150 km) és ugye keveset látjuk... Kiskoromban nem is akart látni, emrt van 4 lány unokája és én fiú:D és nem az lett a keresztnevem mint neki... Mostmár kezdene hozzáédesgetni... de én is lehet, hogy hülyén csinálom, mert úgy beszélek vele, de érzi h nem az igazi... Semmit nem fogadok el tőle stb ... Én visszaadom neki amit ő csinált velem :)

Lehet, hogy neked is ezt kéne

2010. jún. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor szetkoltoztek a szuleid, akkor az,hogy te az Apukadnal maradtal, azt mindenki elfogadta, vagy volt komment?
2010. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!