Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy nő...

Mit gondoltok arról ha egy nő elhagyja a férjét szó nélkül és a 3 gyermekét akik már nagykorúak? Nem keresi őket telefonon és úgy eltünt, hogy senki sem tudja mivan vele és hol van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 13:08
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
Azt hogy biztos megunta az eddigi életét. Bár egy cetlit azért hagyhatott volna.
2010. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom,hogy nagyon sok minden lehet a háttérben ami miatt így alakultak a dolgok...elolvasnám egy könyvben a történetet,hogy okulhassak belőle,hogy mit hogyan ne csináljak.
2010. dec. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Tegnap küldött a férjének 3 kis cetlit,hogy uj életet kezd és ne keresse őt senki,de szerintem nem1 héttel az eltünése után kellett volna sőt egyálltalán nem így kellett volna lelépnie.
2010. dec. 3. 13:15
 4/44 anonim ***** válasza:
75%
Majd ha megtudom mit miért tett akkor talán "gondolok" róla valamit
2010. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Biztos megvolt az oka annak hogy miért így
2010. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen nem anya. Én egy ismerősömtől hallottam, hogy ő, férfi létére 24 évesen, kénytelen volt 1-2 évig (pontosan nem emlékszem) nevelni a nővére gyerekeit, akik 10-15 évesek voltak. A nővére és a férje egyszer csak leléptek és hátrahagyták a gyerekeket. Teljesen kiakaszt az ilyesmi. Mégis hogy gondolják az emberek, hogy ilyet megtesznek? Aztán előkerültek, és a gyerekek megint a szüleiknél vannak.
2010. dec. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
49%

"úgy eltünt, hogy senki sem tudja mivan vele és hol van"

Tegnap küldött a férjének 3 kis cetlit"



Most melyik az igaz?

2010. dec. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
78%
Az is lehet, hogy halálos beteg az anyuka és inkább megutáltatja magát, minthogy lássa szenvedni a szeretteit. Ez a feltételezés ugyan a Barátok köztből jött, de lehet valós alapja.
2010. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Többféle variáció létezik :


1. Ha "csak" úgy, minden ok nélkül az anya ezt megteszi, és ahová elmegy ott éli a saját kis (boldog ?) életét, az egyáltalán nem való anyának, felelőtlen és mindenekelőtt érzéstelen nem törődöm személy.

Ide tartozik az hogy ha már nem keresi a gyerekeit se telefonon, akkor nagyon mély lelki nyomot hagyhat a gyerekeiben azért mert a 3 gyerek azt sem tudja hogy él-e még, hol van, vagy holtan fekszik-e valahol.


Általában ez a ritkább eset.


2. Ha tényleg sok minden áll a háttérben, akkor is az a minimum hogy legalább egy levelet ír, hogy ne aggódjon már mindenki érte. Megértem hogy rengeteg (esetenként súlyos) ok vezetett idáig de a gyermekeit nem kéne maga mellől eltaszítania azzal hogy nem hívja fel őket, nem érdekli mi van velük, és szerintem erre nem magyarázat az hogy "már nagykorúak", egy ember 40 éves korára is ugyan úgy szereti az édesanyját.



Szóval a 2. variáció valamivel "jobb" vagy más nem is, "emberségesebb" a levél miatt mert nem tesz mindenkire akkora lelki terhet az aggódás hogy "úr isten mi van/lett vele?"

2010. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
94%

1. Az eltúnt nő gyerekei már nagykorúak

2. Nem tudhatod mi motiválta

2010. dec. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!