Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati gondok, tanácsok?

Párkapcsolati gondok, tanácsok?

Figyelt kérdés
Másfél éve járunk, fél éve élünk szexuális életet. Eddig háromszor volt orgazmusa velem, elmondása szerint hetente egyszer nyúl magához. Egy este, amikor a frusztráció már nagyon durván jelen volt bennem, közöltem vele, hogy nem kell előttem szégyenkeznie, vagy valami, nyugodtan engedje el magát. Ezután hozzányúltam, és két rántás után spricc. A másik problémám az, hogy nem merek vele őszintének lenni, mert félek, hogy vita tárgyát képezné. A helyzet az, hogy már régebben beszélgettünk arról, hogy a szilvesztert együtt töltenénk. Tegnap azonban bejelentette, hogy inkább a haverjával szeretné eltölteni, és én nem is mondtam inkább erre semmit, nehogy azt higgye, féltékeny vagyok. Nagyon rosszul esett ez a "ne szilveszterezzünk együtt, mert unalmas" dolog, és most nem tudom, mit tegyek. Tegnap délután beszéltem vele utoljára, azóta nincs róla semmi hír, a haverjáéknál van. Ti mit tennétek?
2010. dec. 4. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Jól leírtam a címet...Szóval "Párkapcsolati gondok, adnátok tanácsot?" lenne.
2010. dec. 4. 17:16
 2/5 anonim ***** válasza:

A szexszel mi a gáz? Gondolom nem 40 éves magas isten, hogy tökéletesen legyen az ágyban, majd belejön :)


A szilvesztert pedig szerintem jobb külön tölteni, anno mi is sokat cirkuszoltunk rajta, sülve főve együtt voltunk, legalább akkor hadd legyen az ember a barátaival.

2010. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért esett rosszul, mert alapjáraton keveset találkozunk a távolság miatt, és szilveszterkor meg kb. 3-4 napig lehettünk volna együtt...Nem tudom, hogy bírom ki, nagyon fáj, mintha azt mondta volna ezzel, hogy unalmas vagyok...
2010. dec. 4. 17:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy hol/hogy töltsétek a szilvesztert, nem nekünk kell eldönteni... De az, hogy a barátod ezt nem MEGBESZÉLI veled, hanem kijelenti, és te félsz hozzászólni... Ez már durva, ezt mi is eltudjuk dönteni. Ha ezt nem lehet vele megbeszélni, akkor sürgősen találj ki valamit, amivel észhez térítheted, mert itt neked nem sok jogod/lehetőséged van megszólalni, ha tényleg ilyen a helyzet.
2010. dec. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
volt már, hogy a haverja miatt összevesztünk, szóval ezért nem nagyon merem megjegyezni neki, hogy ez rosszul esett.
2010. dec. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!