Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati problémák a...

Párkapcsolati problémák a pénz miatt. Mi legyen, ha nem tudunk megnyugodni?

Figyelt kérdés

Siralmas munkahely,alig van fizetés. Hó végén üres tésztát eszünk,mert nem futja másra az albérlet kifizetése után,pedig csak garzon. Mindketten el vagyunk keseredve,egymáson töltjük ki,és ez sajnos főleg rám igaz.Lassan az életkedvünk is elmegy,a stressz tönkretette a szexuális életünket is.

Párom szimplán csak elfelejt dolgokat,kihagy az agya,én viszont néha elvesztem az eszem,olyankor csúnyán összeveszünk a semmin.Hogyan kezeljem/jük? annyira elegem van,nem is tudom kifejezni.Mintha nem lenne értelme az életnek,csak vegetálunk a semmi közepén. 2,5 éves kapcsolat.


2011. jún. 1. 23:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Hány évesek vagytok? Fiatalok vagytok, gondolom, és gyerek még nincs. Ha ez így van, én úgy húznék kifelé valahová külföldre mint a sicc. Nekem még egy ismerősöm sem jött haza, bárhová is mentek ki. Mi csak a gyerekek miatt maradtunk, mert ők nem szerettek volna kiköltözni. (Beszélünk angolul-németül, tehát jól boldogulnánk kint is.. de egyelőre ők nem szeretnének).
2011. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

én otthon (szülőknél) vegetálok, mert így olcsóbban jövünk ki. Közben spórolok lakásra, bár most épp nincs munkám, megőrülök, de legalább nem albérletre szórom az eddigi megtakarítást.

és ez az otthon lakás ellehetetleníti az ismerkedést is, így nem tudom lesz-e valaha családom...

Mindegy, az a lényeg hogy a 100 leggazdagabb magyar és többi hasonló társa legalább jól vannak, és orbán viktornak is ki van mind a 4 kereke, hatványozottan.

Csak vidáman, szép az élet!

2011. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
72%

siránkozással nem sokra mentek, keressetek munkát. menjetek haza anyukáékhoz lakni. vállalkozzatok


ennek semmi értelme,tényleg csak tapicskoltok a langyos állóvízben,hiába

2011. jún. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

tervbe van véve,de az még két év,ugyanis nekem le kellene tenni az érettségit. angolul folyékonyan beszélek,csak a korábbi életemnek köszönhetően nem tudtam normális iskolába kerülni. gyerek nincs,csak egy macska :)

amúgy bonyolítja a dolgot,hogy én még kiskorú vagyok szeptemberig. nagyon siralmas :(

2011. jún. 1. 23:43
 5/31 A kérdező kommentje:
ha anyukáék nem dobtak volna utcára,nem itt tartanánk.engem kiraktak,párom pedig pár óránál többet nem szivesen tölt el szüleivel.
2011. jún. 1. 23:44
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Értem. És esetleg nem próbálkoznátok meg egy nagyobb városban itthon? Ok ,több lesz az albérlet, de valószínűleg - némi szerencsével - a fizetés is.
2011. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
jelenleg munka szempontjából elég jó helyen vagyunk,komárom megyében. én borsodi voltam,tehát jól tudom. pestet nem merjük bevállalni,mert annyival több nincs a fizetés.
2011. jún. 1. 23:48
 8/31 anonim ***** válasza:
meló mellett is lehet érettségizni. én is úgy csináltam.
2011. jún. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
komárom megyéből be lehet járni pestre. kemény,de megéri.
2011. jún. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
pestről csak annyit:én budán-11ker-béreltem garzont,téglát,gázfűtéssel, 40ért,rezsi meg kb 20 volt
2011. jún. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!