Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évekkel ezelőtt hogyan képzelt...

Évekkel ezelőtt hogyan képzeltétek el magatokat? Ehhez képest mi valósult meg? (Férj, gyerekek)

Figyelt kérdés
Hány gyerek, és milyen lett abból amit elterveztetek tizenéves korotokban? (fiú, lány) És az eltervezett férj olyan lett mint akiről álmodoztatok? :)
2010. dec. 4. 18:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne gondold,hogy tizenéves korban az ember 4o-5o- évre előre szeretné látnia magát.Persze,hogy van ilyen pillanat de nálam az nem volt olyan mélységben de azt hiszem másnál sem.Szerintem még 5-10 éves időszakot előre belátni sem könnyü.
2010. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Húú, én 12 évesen úgy gondoltam, hogy majd Izlandon fogok élni, menő punk énekesnő leszek, lesz egy férjem és 5 gyerekem :D

Hát, nem Izlandon élek, nem lettem punk énekesnő (nagyon hamisan tudok énekelni, de tényleg), egy gyerekem van (és max még egyet szeretnék majd valamikor) és nincs is férjem :D Szóval nagyjából semmi nem úgy lett, mint ahogy 12 évesen elképzeltem, de annyira azért nem bánom. Izlandra még mindig szeretnék eljutni egyszer, de nem szeretnék ott élni.

2010. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Így jártam anyátokkal? :)
2010. dec. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy képzeltem el hogy egyedül élek egy erdő közepén egy nagy házban Ehhez képest kis házban élek (3 szoba )a férjemmel és 3 gyerekemmel .
2010. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%

10 éves koromig tervezgettem az esküvőmet, elképzeltem a szőke herceget, aki értem jön a fehér lován, akivel felnevelem a három gyerekemet, egy hatalmas palotában. Gazdagon, boldogan, gondtalanul.


Aztán felébredtem, 15 éves koromra nem akartam se férjet, se gyereket, se érzelmeket, csak karriert. Elterveztem, hogy lesz egy belvárosi luxuslakásom, menő állásom, egy igazi karrierista nővé akartam válni. Az irónia az egészben, hogy világ életemben a pszichológia foglalkoztatott, ezzel is akartam továbbtanulni.


Hét évvel később, tehát most, 2010-ben van egy albérletem, szó se róla, ahhoz képest, hogy egyetemista vagyok, luxuslakás, van egy vőlegényem, akit mindennél jobban szeretek, aki visszahozott az életbe, mert már az élet minden terén vannak terveim. Pszichológiát hallgatok, gyereket még most nem tervezek, majd miután elkezdtem dolgozni.


Visszagondolva, annyira furcsa, hogy egy-két ember mekkora hatással volt az életemre. Érdekes :)

2010. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, azt hittem ilyenkorra legalább vőlegényem lesz, de úgy alakult, hogy szakítottam az élettársammal és szétköltöztünk. 21/N
2010. dec. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

18 évesen alig vártam, hogy az akkori barátom megkérje a kezem. Szerencsére nem tette meg. Pedig már elterveztem mindent, a gyerekektől a családi vállalkozásig.

A jelenlegi páromnak ultimátumot adtam, két év alatt el kell döntenünk, hogy házasság lesz-e vagy ha nem, akkor hagyjuk a fenébe. Ehhez képest három éve vagyunk élettársak és se előre, se hátra.

Kicsi koromtól készültem egy pályára, 10 évig tanultam. Azóta túl vagyok két pályamódosításon és készülök a harmadikra.


Őszintén szólva már nem érdekel, mi lesz később. Van két dolog, amit mindenképp el szeretnék érni, azokért küzdök. Semmi egyéb - házasság, gyerek, karrier - nem érdekel. A jövő hétig hajlandó vagyok előre gondolkozni, tovább nem.

2010. dec. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Halva.
2010. dec. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14.38 Te vagy 9o és a halál között vagy vagy a legmélyebb ponton kortól függetlenül.Egyebként az ünnep előtti statisztikát ismerve ilyenkor szoktak a legtöbb en öngyilkosok lenni. Oka: magány ! Ajánlom hogy korodtól függetlenül törj ki belőle !
2010. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14:38 vagyok. Évekkel ezelőtt valóban halva képzeltem magam.. Majdnem sikerült is. Súlyos depresszió, függőség. Most 41 vagyok és ugyan már nem tervezek öngyilkosságot, mert "ami nem öl meg az megerősít", de a problémák azóta csak halmozódtak, újabb és újabb kudarcok és tragédiák és az energiatartalékaim lemerültek, egyre több betegség jön ki rajtam. Pedig 10 éve még nem voltam magányos, most már az vagyok.
2010. dec. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!