Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A kapcsolatom a családommal...

A kapcsolatom a családommal eléggé megromlott az utóbbi időben. Még csak 20 éves vagyok, de nagyon nem szeretek már itthon lenni. (? )

Figyelt kérdés
Párommal 3 éve vagyunk együtt, náluk nagyon szeretek lenni, a szüleit is imádom. Sajnos lehet, hogy sokszor ez az oka, hogy bizonyos dolgokat nem tudok elviselni itthon(apám meg öcsém igénytelensége, hogy széthagynak mindent, nedves törülköző,koszos gatya a szennyestartón hagyva, kajamaradék otthagyva a tányéron, stb). Mivel ezeket a dolgokat én teljesen természetellenesnek látom, kiindulva abból, hogy mások képesek rendet tartani maguk körül. Na meg zavar, ha valaki ezt meglátja, hogy nálunk így szét van hagyva a lakás. Anya felfogása is eltér már emberekétől...mikor nem tetszik nekem valami és ennek hangot adok,akkor azzal jön, hogy ameddig itt lakok addig az ő szabályaik szerint kell élnem...persze gondolkodni akkor sem tudnék úgy mint ők. Pluszba még anya szerintem féltékeny is arra, ha valamit mesélek neki, ami a pároméknál történt. Nem tudom, hogy az én gondolkodásmódommal van-e baj...odaköltözni a barátomhoz nem szeretnék, de egyre jobban felgyülemlik bennem a sok negatív vélemény róluk és ezeket nem mondhatom ki...Mit tegyek?
2010. dec. 5. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Már bőven abban a korba vagy, hogy önállósíthatod magad.Akkor a saját otthonodban úgy szervezed az életed ahogy akarod.
2010. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
15%

Felnötek vagytok keresetek melót és menyetek albérletbe.

Ne költöz egyik szülötől a másikig mert hidd el hogy hosszútávon ök se tünnek majd olyan tökéletesnek.

2010. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Túlreagálod a rendet is, a parancsolgatást is, a féltékenység pedig nagyon is érthető.
2010. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!