Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jár neki heti 1-2...

Tényleg jár neki heti 1-2 "szabadnap"? Kicsit gyanús a dolog.

Figyelt kérdés

Szóval a párom szerint tök normális, hogy heti 1-2 napot külön alszunk (együtt élünk!), persze nem külön ágyban, hanem én a lakásunkban, ő a szüleinél.

Ő kezdeményezte az összeköltözést. Az elmúlt egy hónapban kb 7-8 napot nem aludt itthon.

Azon gondolkozom, hogy összepakolok és visszamegyek a szüleimhez. Miért akart velem összeköltözni, ha most mégsem jó neki?


2010. dec. 8. 19:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
60%
Nekem minden külön töltött éjszaka egy büntetés, ha például valamelyikünknek el kell mennie pl a munkája miatt vidékre. Szerencsére nagyon ritkán fordul elő, de el nem tudnám képzelni, hogy önszántamból ne aludjak a párommal, ha megtehetném. Ez az ember vagy elmebeteg, vagy menekül tőled.
2010. dec. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Tegnap sem aludt itthon. :(
2010. dec. 10. 08:37
 23/27 anonim ***** válasza:
58%

mi 4 éve vagyunk együtt,és hétköznap 1-2 délután meló után a szüleinél landol

(biztos hogy ott)

miért? bár 26 lesz lassan,de ragaszkodik hozzájuk,és igy is ez heti 3-4 órát jelent (6ra hazaér,8után alszik,reggel korán kel)

nem ellenkezek ez ellen,kell a fokozatosság,nyáron messze költzünk,addig megszokja hogy egyre kevesebbet látja őket (bár 2-3 hetente hétvégén ugyis megyünk hozzájuk majd)


felesleges tiltani sztem,meg morgolódni érte,bár korát nem irtad,de nem lehet túl idős,kell neki idő mig megszokja (nálunk főleg,mert otthon elkényezteti a mama,nem kellett soha semmit csinálnia,én meg bevezettem hogy felesbe minden házimunka:D)

meg nekem is jó néha hogy nem ugy kell hazajönni,hogy még ezt meg ezt kell csinálni,hanem leülök gép elé,elfekszek egy kád vizben és csak vagyok(hozzáteszem ha anyákájáéknál alszik,hiv mindig többször meg msn elé ül)


nem az hogy "jár" neki,de 2 éve ismered csak,se az anyja se ő nem fog tul sokáig szeretni ha el akarod választani őket teljesen

2010. dec. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

28 éves.

A szülei már szeretné ha végleg elszakadna tőlük, és többet lehetnének kettesben.

2010. dec. 10. 10:58
 25/27 anonim ***** válasza:

és előtted lakott együtt mással,vagy addig a szüleivel?


mert ha most nyárig a szüleivel,akkor ne csodálkozz

2010. dec. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Lakott. De a nővel szakítottak, és visszaköltözött a szüleihez.
2010. dec. 10. 15:09
 27/27 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi pláne. Mindenki igényel pár napot külön a másiktól (mindenkitől, bárkitől), még ha sokan nem is vallják ezt be.


Az egy dolog, hogy az ember társas lény, de nem kell állandóan , sülve-főve együtt lenni.


Üdv: egy nyolc éve ugyanazzal az emberrel párkapcsolatban lévő, aki szoktak pár napot külön tölteni rendszeresen.

2014. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!