Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hamar lefogok bukni?...

Nagyon hamar lefogok bukni? Soha nem csináltam még ilyet és nem is tudom mit tegyek!

Figyelt kérdés
Van egy férfi aki 26 éves vele már 4éve együtt "vagyok".Heti egyszer kétszer találkozunk és nem kapcsolat már számomra hanem haverság.De nem tudom othagyni sok okból kifolyólag.De most az életemben van egy férfi aki nagyon fontos,ő sokat csalódott és nem akar kapcsolatot még csak néha találkozunk beszélgetni és elvagyunk.Viszont ő nem tudja h van ez a "bonyolult kapcsolatom".Ez egyhamar ki fog derülni és két szék közül a padlóra esek ezt tudom.De nem tudom mit tegyek.Mert ha elhagyom a "párom" akkor ő sem lesz nekem csak hetente 1szer.Teljesen meg vagyok zavarodva és nem tudom mit tegyek.Őrlődöm már hetek óta.
2010. dec. 9. 14:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igénytelenségnek tartom ha valaki csak azért van valakivel mert jobb mint a semmi, meg jobb mint egyedül.mindent vagy semmit.
2010. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Őket már rég elveszítetted, pontosabban sosem voltak a "tieid". Szerintem inkább egy párkapcsolatot válassz, ne szexkapcsolatot, ideje felelősséget vállalni.
2010. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
Ezekkel az elvekkel sosem lesz normális kapcsolatod, de gondolom olyat nem is szeretnél. Vagy talán majd később szeretnéd, de akkor már késő lesz. Ez ilyen:)
2010. dec. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha úgyis tudod, mi lesz a vége, akkor mi a kérdés? Ne tegyél semmit, várd meg, amíg mindkettő otthagy a hülyeséged miatt, aztán hátha tanulsz belőle.
2010. dec. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%
Azt tegyed ami jól esik, ettől leszel boldog... a többi csak üres társadalmi elvárás, ami sohasem tesz boldoggá....
2010. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezt csak te tudhatod, ki más?

Válaszd azt amelyik jobban hiányozna ha nem lenne, de ne csald őket egymással. Ennél értelmesebbet erre nem lehet tanácsolni.

2010. dec. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
Mi lenne, ha megtanulnád úgy kezelni az életed, hogy nem egy férfitól teszed függővé? Nem csak attól lesz teljes az életed, hogy van egy ilyen kiegyensúlyozatlan kapcsolatod....A helyedben a hozzáállásomon változtatnék és egy tartalmas kapcsolatot próbálnék felépíteni.
2010. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
70%
szegény vagy
2010. dec. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%
Emlékeztetsz egy C.. nevű ribire...
2010. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
őszinte leszek: én remélem, hogy a két szék közé fogsz esni és azt is, hogy az illető aki már sokat csalódott hamar kiheveri ezt is. én elítélem ezt az összejárunk egyet hetente dolgot, csak mert nincs más.... persze ez az én véleményem, tudom konzervatív vagyok. de amikor már két emberrel csinálod ezt az már szemétség.
2010. dec. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!