Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt a barátnőmmel? Nem...

Mi történt a barátnőmmel? Nem értem?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakítottunk most nézem a facebookon, és nem hiszek a szememnek. Egy kis faluban laktunk mindketten ő egy közeli városba járt egyetemre. Mindig kínai cuccokba járt, most meg hát nem is tudom szavakba önteni, összejött egy nála 10 évvel idősebb kigyúrt kopasz alakkal, aki mindenfélével eteti, trópusi utakra viszi, ferrarival, számítógépet visz neki, VIP koncertekre viszi, és gucci, chanel stb dolgokat vásárol neki és minden egyes termék kivan pakolva fészbúkra meg szállodákba alszanak. A csávót nem szereti semmi szerelem semmi kedvesség, úgy öleli mintha egy villanyoszlop lenne, vagy mint egy fa. AZ egyetemet sem fejezte be, és még félpucér kép is van fejj. Egy szerény halkszavú csajnak ismertem, valamelyik nap még sms-t is küldött hogy még mindig szeret, de szerelemből nem lehet megélni. Én nem értem hogy nem gáz hogy ennyire kitartják, az anyja nem szégyenkezik miatta a faluban, és olyan arccal viseli, mintha újgazdag lenne. Hát én nem értem, engem szeret de az a pénzért mindenre képes. Az új "barátai" meg kommentelnek hogy de jó ez a cucc meg az, ennyire eladta magát?
2010. dec. 9. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
vannak ilyen nők... én nemtudnék valakivel a pénze miatt lenni, nekem kell az hogy szeressek valakit. sajnálom hogy egy ilyen nőre pazaroltad az idődet, szerintem ne foglalkozz vele. úgyis megszívja, a pasi megunja, keres egy új libát.
2010. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Vannak olyan lányok akik a pénzért, gazdagságért, fényűzésért mindenre képesek.


Olvasd el Szalai Vivien Hamis gyönyör c könyvét.

2010. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
még hogy a nők a kedves, aranyos, vicces pasikat szeretik...
2010. dec. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
A pasi a futtatója, az tuti!
2010. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Valamiért nagy szerepet játszanak az életében az anyagiak. Lehet, hogy olyan anyagi nehézségei voltak, amikből így talált kiutat? Én mindenesetre nehezen tudom megérteni, ha valaki a szerelem helyett az anyagi jólétet választja.

De mivel már szakítottatok, ez már nem a te dolgod. Éld a saját életedet, és élje ő is a sajátját.

2010. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet a foglalkozása ennek a pasinak, iskolai végzettség sincs. És ez milyen olcsó dolog, kipakolni milyen cuccokat vett nekem, meg pózolni vele, meg kíirni hova megyek nyaralni, hát én már nem értek semmit. Elég gáz.
2010. dec. 9. 22:00
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ő nem a barátnőd már. Fogadd el. Ha neki ez jó, hát csinálja. Max. egy hónapja lehet az új pasival, majd idővel rájön, hogy hosszú távon nem ez a megoldás, amit csinál.
2010. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Együtt laknak Rózsadombon. Leánykérés is volt,
2010. dec. 9. 22:07
 9/22 anonim ***** válasza:
40%

az ilyen nőket le kell sz*arni! nem ér annyit, hogy bárki is törődjön vele, adja el magát ha azt akarja, ő dolga.

előbb-utóbb piszkosul rá fog cseszni az is biztos, csak idő kérdése.

2010. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Őőő, nem akarok kötekedni, de azt írod, h egy hónapja szakítottatok, nyilván azóta van az új pasival. Namost egy hónapba hogy fér el ennyi minden? Pl egy hónap alatt hány trópusi úton voltak? És miért fura, h egy hónap alatt nem fejezte be az egyetemet? (Ha végzős, akkor is van még hátra jobb esetben néhány hónapja belőle). Szal így kicsit sántít, amit írsz....
2010. dec. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!