Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi történt a barátnőmmel?

Mi történt a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Egyetlen barátnőm van, és nagyon aggódom érte, én 24 éves nő vagyok ő pedig 25. A gimi óta egy egységet alkotunk, talán mert mi ketten voltak azok, akik sehova se tartoztak, egy klikkhez sem, egymást erősítettük. Róla elmondható, hogy minden megtörtént vele, ami egy szerencsétlen emberrel/nővel megtörténhet. Gáz család, családi tragédia, egész életében csak tanult, de elsőre nem vették fel a szakjára-nagyon nehéz szak-, ráadásul a gimiben is mindig megjárta. Hiába volt okos, nálunk nem 1 nem 2 embert osztályoztak pofára, őt nem kedvelték a tanárok, mert túl halk volt,nem szerette a közösségi programokat, túlságosan antiszociális volt. Hiába szép, a fiúkkal ugyanemiatt voltak gondjai, már a gimiben is kibeszélték,hogy túl nagyra tartja magát, azért nem jár egyikükkel sem, pedig csak túl félénk volt. Nekem mindent elmondott, még az is mikor megerőszakolták, csak nekem. Sorra jöttek a rosszabbnál rosszabb barátok, mindnek véleményem szerint valami "lelki" és "agyi" gondja volt, volt amilyen még a saját nevéről is hazudott, volt, hogy a rendőrség fogadta otthon a lányt, teljesen félre ismert nagyon sok embert. Pedig ő aztán tényleg az a tipikus jókislány volt, sose bulizott, egy éjszakás kalandjai se voltak, sőt 19 éves koráig egyáltalán nem fiúzott. De nem tört meg minden nagyon kedves volt, és bár hideg, de rendkívül segítőkész. Szóval én egyetlen "normális" kapcsolatáról se tudok, de semmi se változott, ő mindig ugyanolyan volt. A legutolsó fiú óta -egyébként véleményem szerint még a "legenyhébben" gáz ember az említettek közül- simán "csak" átverte, megcsalta, legalább a neve és a többi igaz. Teljesen megváltozott a barátnőm. Most gyakorlatilag 2 "komoly" kapcsolata van, már több mint 1 éve párhuzamosan! 1 srác csak segít neki sok dologban-nem pénzben-, a másik szerintem azért kell mert ő a lelkiszemetese mellettem, a 3.-al azt mondja el tudja képzelni a jövőjét. A 3.-at pár hónapja ismerte meg. Ő aki mindig másnak segített, és soha nem hagyta ezt másnak, most ennyi embertől "várja"? Nem értem....Az erőszak óta senkivel se feküdt le, most tervezi a "3." sráccal. Azt mondja a másik kettőt lefogja építeni, de hát nem tudom. Miért lett ilyen? Miben segíthetek neki? Magánéletében pedig minidg az a tipikus kis szerencsétlen volt, de most valahogy még az is rendesen összejött neki, felvették egy neves külföldi egyetemre, és még a végén tényleg jobban jár, hogy itthon hiába próbálkozott évekig. Mintha megerősödött volna, de nem lett beképzelt és semmi ilyesmi. De az az abnormális dolog a fiúkkal. Nos kérdezhetnétek, hogy hogy sikerült elérnie, hogy 1 évig semmi ne legyen a srácokkal, ezt én annak tudom be,hogy ő rendkívül szép lány, a srácok meg rendkívül rondák, kivéve a 3.-at, aki egy nagyon jó pasi. Szóval gyakorlatilag olyan, mintha a szolgái lennének.
2011. jún. 8. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2011. jún. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak szerintem sokkoló azt, hogy 2 fiú is azt hiszi már 1 éve, hogy majd együtt lesznek és talpig szerelmesek?
2011. jún. 8. 16:26
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag olyan mintha szolgákat tartana.
2011. jún. 8. 16:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy rossz élete volt, nem kell hogy így is maradjon. Nagy "játékos" akar lenni, 3 pasival, hogy magának is bebizonyítsa meg másnak is hogy nem az a lúzer liba mint régen.
2011. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!