Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt a barátnőmmel?

Mi történt a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

SziasztokT! Barátnőm 19 én 21 éves vagyok. 3 hónapja vagyunk együtt, ami nem sok idő, de eddig nagyon szerelmesek voltunk egymásba (ő is belém) és mondhatom tökéletes kapcsolatban voltunk.

Azonban 1 hete kiderült egy komoly, örökletes betegség nála.

Emiatt teljesen maga alatt van, nem eszik, semmit nem akar csinálni teljesen elment az élettől a kedve. ÉS két napja mondta, hogy már nem szerelmes belém. Azt mondta, ez teljesen hirtelen alakult ki benne, szerinte a rossz hírrel van összefüggésben. Nem akar szünetet tartani sem, mert ahogy mondta, nagyon sokat számít, hogy mellette vagyok, de nem érti meg magát.


Mit tudnék tenni érte? Mitől érezheti most ezt? Valóban emiatt lehet?


2011. jún. 4. 07:44
 1/9 A kérdező kommentje:
A betegsége miatt az egész élete megváltozik, semmi sem lesz úgy, mint régen. Én biztositottam róla, hogy segítek mindenben és mellette állok.
2011. jún. 4. 07:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi az a betegség?
2011. jún. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért mondja, hogy már nem szeret, mert nem akarja, hogy hozzákösd magad, miközben ő beteg.

Neki ez nagy sokk volt, és még rengeteg időbe telik, mire bele tud nyugodni a megváltoztathatatlanba.

Ha nem adod fel, később még hálás lesz érte, hogy vele vagy.

2011. jún. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Türelem, és idő, idő, idő.Fel kell dolgozni mindezt !
2011. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tegnap beszélgettünk erről. Ő azt mondja, most úgy érzi, nem szerelmes és nem úgy, hogy ez a szomorúság "árnyékolná be", hanem hogy elmúlt részéről.

Akkor meg mégis fura ez az egybeesés, szerintem csak ez okozta.

(A betegségéről nem beszélnék.)

2011. jún. 4. 08:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts ki mellette, még ha kezdetben nem is akarja. Biztos, hogy a betegség miatt mondja ezt, még ez őbenne nem is tudatosul. Sok sikert és kitartást kívánok nektek a továbbiakhoz!
2011. jún. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért kérdeztem rá a betegségre mert pl egy izomsorvadásos vagy egyéb örökletes betegség egy életre rányomhatja a bélyegét egy kapcsolatra vagy éppen a leendő utódokra. én nem azt mondom, h betegen nem lehet teljes életet élni; a környezetemben is vannak ilyen emberek. Sőt olyanról is tudok hogy boldog párkapcsolatban él.

Viszont a betegség teljes mértékű elfogadása egyén függő.

Lehet hogy ő most úgy érzi, hogy nem akar leterhelni téged ezzel, krízisbe került és a betegség miatt kilátástalannak érzi a jövőt.

Ebben az esetben fontos részedről a türelem, megértés, támogatás és a kommunikáció !

2011. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hál' Istennek, nem ilyen súlyos a baj. Úgy 5 féle ételt ehet csak ezután és folyamatosan gyógyszereznie kell magát.

Ezért van teljesen maga alatt.

2011. jún. 4. 10:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a megszünt szerelem összefüggésben van a betegséggel. Szerintem most egy kis ideig hagyd, hogy rendeződjenek benne a dolgok. Viszont ne távolodj el tőle teljesen azaz érdeklődj utána vagy apró gesztusok amiből érzi, hogy megérted a döntését, de mégis mellette állsz.

Idővel úgyis kiderül mindkettőtök számára, hogy hogyan tovább.

2011. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!