Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már olyan helyzetben,...

Timar1979 kérdése:

Voltatok már olyan helyzetben, hogy a legszívesebben "megfojtanátok" az anyóst?

Figyelt kérdés
Mindenbe beleszól. Semmi nem jó amit csinálok. Sajnos egymás mellett van a házunk állandóan megmondja mit hogyan csináljak. De nem csak nekem hanem a fiának is. Arra is mindig figyelmeztet, hogy fogjam a gyerekek kezét ( 32 éves vagyok) meg hasonlók. Ha elmegyek otthonról állandóan hivogat. Sajnos nem tudok elmenni dolgozni, mert a kisebbik gyerkőc nem nagyon szeret vele lenni. Azt is állandóan macerálja. Már sokszor annyira elegem van az egészből!! A páromnak meg nem merek elmondani szinte semmit, mert akkor abból oriási balhé lenne. Persze az is a gyerekek előtt. Miért nem hagy élni minket egy kicsit?
2011. máj. 24. 10:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Mert unatkozik. Őt kéne elküldeni dolgozni.
2011. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Miért van egymás mellett a házatok?Nem szabad olyan közel lakni.Költözzetek messzebb.
2011. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk egyenlőre elköltözni anyagi okokból. :-(
2011. máj. 24. 10:13
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Utolsónak: Azért ez nem lehet olyan egyszerű. Az ember nem tud csak úgy hipp-hopp költözgetni, mert valami nem tetszik. A férjed veled balhézik, ha elmondod neki a problémát? nem áll melleltted ebbe na dologban?
2011. máj. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
nekem az ilyen dolgok az egyik fülemen be a másikon ki. Nem bosszantom fel magam. Ő elmondja, én meghallgatom. Mindenki boldog. Én meg döntök, hogy hogyan lesz. Talán ezért is mondható jónak a viszonyunk.
2011. máj. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
A párom mellettem áll. De én nem akarom ,hogy akkor meg egymásnak essenek. Sokszor nekem is úgy van, hogy az egyik fülemen be a másikon ki, de szerintem minden embernek van tűréshatára. De mikor már reggel azzal kezdi a napot, hogy miért nem ezt csinálom az helyett, mert ő úgy szokta háááát egy darabig bírom és inkább otthagyom, de ő meg jön utánam-
2011. máj. 24. 10:26
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Mert ahogy az ember gyerekei kirepülnek, az anyós egyedül találja magát, és nincs mit csinálnia. Mihez kezdhetne? Hát elkezdi nevelni a más gyerekét, ha az hagyja. Egy befolyásolható, véleményét megmondani nem merő emberre könnyű ráerőltetnie az akaratát, pláne, ha ehhez a kedves párja is asszisztál.

A párodnak kell segítenie, és persze neked is erőt kell venned magadon, hogy meg tudd mondani az anyósnak a véleményed. A legrosszabb, amit tehetsz az az, ha hagyod felgyülemleni a feszültséget, és utána egyszerre adod ki veszekedés formájában. Ha valamivel nem értesz egyet, mondd meg neki bátran. Ha morog, hagyd rá.

2011. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Zárd kulcsra az ajtót.Én összevesztem vele nagyon.Azóta nagyjából lecsendesedett.
2011. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
57%

"Miért van egymás mellett a házatok?Nem szabad olyan közel lakni.Költözzetek messzebb."


Persze. Ezt ma marha egyszerű kivitelezni.

2011. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Úgy jó az anyós, ha porhanyós.
2011. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!