Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólt az anyós, amikor...

Mit szólt az anyós, amikor összeköltöztél a pároddal?

Figyelt kérdés

Örököltem egy lakást, a felújításokkal most lettünk kész. Párom szeretne hozzám költözni, hétfőn már kezdjük is a költözködést, ha az idő nem szól közbe.

Anyós ki van akadva, miért nem lehet az ünnepek után költözni, vagy majd tavasszal.

Kb 3 hónapja meg azért nyavalygott, hogy a fia mikor költözik már el tőlük. Most hogy ez aktuális, már nem is akarja annyira...


2010. dec. 11. 15:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Örült. Ő is tudja, hogy elb@szta a fia nevelését és remélte, hogy majd én ráncba szedem :D
2010. dec. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem volt beleszólása.a párom összepakolt és eljött.
2010. dec. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Jaaaj,ugyanmár!Nem tudja,hogy jódolgában mit csináljon az anyósod! :) Nem tök mindegy,hogy mikor költözik...?!


Az én anyósom nagyon örült,mert a fiának már hosszú ideje nem volt kapcsolata,mielőtt összejöttünk! :)

Még azt is gondolták,hogy talán meleg a párom,mert évekig nem vitt haza leányzót és kicsit megnyugodtak.Nagyon kedvesek voltak,azóta is segít mindenben,törődik velünk,annak ellenére,hogy már rég felnőttek vagyunk mindketten.

2010. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hú de mondanék most egy anyósviccet, de nem fogok :D

Meg van zavarodva! Először elege volt a fiából, most meg rájön, hogy elmegy a pici fia! Szerintem mondjuk az ünnepet még együtt tölthetnétek, ha nem annyira kibírhatatlan, de a ti döntésetek!

2010. dec. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az ünnepeket már szeretnénk együtt, kettesben tölteni. Vagyis a szentestés. Úgyis megyünk majd a szüleimhez meg anyósékhoz is.

Lassan 30 éves lesz a párom, ezért nem értem miért sír annyira most az anyósom...

2010. dec. 11. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Ellentmondásos, azért ellenzi most. Nálam hasonló a helyzet, csak itt a szüleim ilyenek. Már régebben is költözni akartam, de mindig megpróbáltak marasztalni, ez milyen már. Közben meg panaszkodtak,, hogy el kell tartani... :S

Eddig nem sikerült elmennem, de már minden adott, csak a tettek kellenek. Persze most sem akarják, hogy menjek, szintén az ünnepekre hivatkozva...Végén azt mondták várjam meg a tavaszt, hogy ne kelljen fűtést fizetni... Úgyhogy kifogás mindig lesz. Igaz én lány vagyok, meg messze még a 30-tól, de ebben a korban is gáz, hogy beleszólnak az ÉLETEMBE, 30 évesen meg már főleg az.

Ne törődjetek az anyóssal, ez mind önzőség a szülők részéről, a féltés csak minimális ebben... Ők is kibírták anno, hogy önállósodtak, ha meg mégsem jön össze, haza bármikor mehet a bajba került gyerek vagy nem...? Ezen kell elgondolkodni.

2010. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk ezt mondta: Végre én is mondhatom a munkahelyemen, hogy megyek a gyerekekhez:)
2010. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem tudom mit szólt, egyszer csak azt vettem észre, hogy nálam van a párom összes cucca, és hozzám jár haza :D


egyszer meg nagyon csúnyán összekaptunk, drágám haza akart költözni anyukához, anyuka meg szépen visszatoloncolta hozzám :D


szerintem neki tökmind1 hol lakik a fia, a lényeg h boldog legyen, és heti min. 3 x találkozhassanak.

ha ez az ára, akkor belenyugszom :D

2010. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!