Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyton engem állít be...

Anyám folyton engem állít be hibásnak mindenért. Csak tizenhat éves vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Állandóan azzal jön, hogy megöli magát, mert máshogyan nem tud megszabadulni a pénzügyi gondoktól. Szerinte én vagyok a hibás az egészért...Mert sulikezdésre mertem venni magamnak két csizmát, egy nadrágot, meg egy felsőt. Folyamatosan negédes hangon adagolja belém a mérget, és rajta kívül mindenki 'useless bastard'. Elegem van az egészből. Depressziós vagyok, múlt héten suliba sem tudtam menni, szerintem ezen a héten sem tudok. Van, hogy anyám ököllel megüt, ma reggel is elzavart dolgokért a boltba, és az ajtóban nekemjött. Akkor azt mondtam neki, hogy akassza fel magát, hajrá, azóta pedig azzal jön, hogy a másfél éves kapcsolatom tönkre fog b@szódni, menjek intézetbe, mert senkim nincsen. Meg akarok halni, elegem van az egész kib@szott életemből. Szorul a torkom, és még csak sírni se sírhatok, mert most még látná, és nem akarom, hogy gyengének higgyen. Senkinek nem merek szólni arról, ahogy viselkedik. Mit tehetnék?
2010. dec. 13. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez is én voltam. Egyéb megfigyelés?
2010. dec. 13. 09:34
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Azóta nem változott a helyzet? én már rég pofán vágtam volna. szerintem akkor is szólj valakinek.
2010. dec. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De változott a helyzet. Rosszabb lett.
2010. dec. 13. 09:41
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Menj gyermekvédelmishez!!!

Az Istenit neki, tudom milyen érzés függni egy szar alaktól és elhiszem, hogy félsz, de ez így nem állapot, könyörögve kérlek, hogy MENEKÜLJ!!!

Iskolában is tudnak segíteni, menj, menj, menj, kérlek!!!

21/L

2010. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%

Még mindig 16 éves vagy

akkor nagy lázad volt,most meg második hete lógsz bármiféle testi baj,csupán depresszió miatt.

Nem hiszem el hogy ettől nem mehetnél te el iskolába. Jó,szar. Elhiszem hogy rossz dolog,voltam már nagyon súlyos gösörben iylen téren,de iskola nem,gépezés és valagnövesztés igen. Aztán te vagy felháborodva hogy nem csinálsz semmit mikor nincs bajod,mégis itthon ülsz. Lehet hogy anyád egy roppant hirtelenharagú teremtés,de te pedig nagyon is lustának tűnsz.

2010. dec. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lustának.XD Ezen jót nevettem. Az a helyzet, hogy amióta nem mentem be a suliba, nem ettem semmit, max. 1-2 falat SZALONCUKROT, mert más nem nagyon van itthon. Elmegy dolgozni, pénzt nem hagy itthon, hogy bevásároljak. Ezenkívül kitakarítottam az egész házat úgy, hogy múlthéten 3 napig jártam az orvos nyakára, mert vasárnap elestem, és azóta nem bírok normálisan menni, annyira fáj a térdem. 22.-én uh., hogy a porcommal van-e valami, és igazad van utolsó, télleg egy lusta g.cinek tűnök.
2010. dec. 13. 09:50
 8/16 anonim ***** válasza:

kéne melléd valaki aki megért, és megpróbálna segíteni a problémáidon, amolyan lelkitárs ;)

Lázadni is lázadhatsz, vágd anyud képébe a dolgokat amiért valójában nincs sok pénzetek, és mond meg neki hogy téged felneveljen az kötelesség, elvégre őt is felnevelte az édesanyja, szóval ne legyen igazságtalan.

Amikor meg megüt ököllel akkor fenyegesd meg hogy feljelented vagy ne társalogj vele ilyenek. Sok dolog van amivel felnyithatod a szemét, csak gondolkozz ;)

2010. dec. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Most pedig te vagy felháborodva és sajnáltatod magad. Igen,ez segít.
2010. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

09.52 innentől nem veszem figyelembe az írásaid.


Most is mondtam neki, hogy feljelentem, amikor megütött, de csak röhögött rajtam. Már azon gondolkozom, ezen a héten elintézem a pszichológust legalább magamnak...Mert így lassan megőrülök, nem bírom tovább.

2010. dec. 13. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!