Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm 3 hete folyton...

Barátnőm 3 hete folyton lemondja a találkákat értelmetlen indokokra hivatkozva. Meg szeretné szakítani a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindig fogadkozik, hogy bár most nagyon fáradt és nem tudunk talizni, de legközelebb becsszó ráér majd. Én is lány vagok, nem szerelemről van szó, csak barátság.
2010. dec. 14. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan gyanakodnék, hogy tényleg akarja-e még ezt a barátságot?

Nem keresném, megvárnám, amíg neki hiányzok. Aztán elgondolkoznék.

2010. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1x-2x lehet, hogy közbe jön valami, de ha már régóta csinálja (szerintem a 3 hét már elég idő), akkor nem hiszem, hogy ez jó jel. De legközelebb nyugodtan menj el hozzá ha megoldható, ha nem akkor csak úgy kérdezd meg,hogy miért nem találkoztok, vagy hogy mitől fáradt stb. Egyszer úgyis kibújik a szög a zsákból, ha meg tényleg fáradt, elmehetek ketten lazulni, pl a hétvégén.
2010. dec. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ. Az igazi barátságban előfordul ilyen.. Én most kb 2 hónapja nem láttam a barátnőmet:S Mindketten elfoglaltak vagyunk. De eltelt ennél már sokkal több idő is ilyen-olyan okok miatt.. A mi barátságunk már nagyon sok éves, és szerintem végleges is marad. Az igazi barátok függetlenül attól, hogy éppen hetek-hónapok óta nem látták egymást, mégis úgy viselkednek egymással, mintha épp tegnap találkoztatok volna:) Esetleg kérdezd meg, tudsz-e neki segíteni valamiben!
2010. dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, gyerekek vagytok még vagy felnőttek?

Mert van az úgy, hogy egyszerűen nem jut az embernek a munka, egyéb kötelezettségek, meg a család mellett egy hónapig ideje valakire, főleg ha több barátod van nem tusz mindenkivel találkozni.

Ettől függetlenül nyugodtan megvárhatod amíg ő keres téged.

2010. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Cory Rose ***** válasza:
83%

Mindkettő lehet, nekem van olyan barátnőm akivel direkt mondom le a találkákat, mert nem érdekel (és remélem veszi előbb-utóbb a lapot, végülis nem állhatok mégsem elé hogy figyi ne keress többet, unlak...). És olyan is van, akivel többször megbeszéljük hogy találkozunk, de tényleg közbejön valami, mert mindketten elfoglaltak vagyunk. Volt hogy kb. fél évig nem találkoztunk.

Szerintem ne keresd egy darabig, ha a barátod szeretne maradni, úgyis jelentkezik majd.

2010. dec. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként tényleg számít az életkor.. 13 évesen lehet, hogy így akarja megszakítani a kapcsolatot, 25 évesen viszont teljesen hihető a dolog..
2010. dec. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
25 fölött vagyunk mindketten. Szabadsága alatt is lemondta a találkákat :( Tényleg az lesz a legjobb, h várok, h hív-e még. Köszi mindenkinek a választ!
2010. dec. 14. 23:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekes... de sosem lehet tudni. Nekem is van egy sülve-főve barátnőm, de az utóbbi 1 hónapban annyira sok a dolgom, és délutánra tényleg annyira fáradt leszek, hogy én sem tudok találkozni vele. Majd kiderül, hogy mi van vele. Vagy kérdezz rá.
2010. dec. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!