Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy 20 éves lány...

Szerintetek egy 20 éves lány örülne, ha karácsonyra parfümöt kapna ajándékba?

Figyelt kérdés

A keresztlányomról lenne szó. 20 éves, nagyon bájos kislány. Szereti a virágokat ezért mindenféleképpen egy virágos, nem túl tolakodó illatot keresek neki. Ha jól tudom most az Estée Lauder: Pleasures parfümöt használja, de nem akarok neki egy ugyanolyat venni. Szerintetek milyen illat passzolna hozzá? Tanácstalan vagyok.

Mondhattok drágább parfümöket is, az a lényeg, hogy nagyon jó illata legyen!


2010. dec. 15. 11:44
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
95%

Szerintem minden 20 éves lény örülne a parfümnek. jó választás karácsonyra! az is jó ötlet, hogy más illatot keresel. Én is folyton változtatom az illatokat, mert egy idő után megszokom és ha sokat fújok magamra,akkor sem érzem már....

nekem az egyik kedvenc: halle berry parfüm. Nagyon kellemes illata van. Vagy a másik két kedvenc még a naomi cambel és a miss sixty...

Egy biztos, akárhogy is döntesz, tuti, hogy örülni fog neki!!!

jah esetleg ha egy kicsit visszafogottab illatra gondoltál: gabriella sabatinit ajánlom...szerintem annak nincs annyira erős illata.

2010. dec. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
77%
Azt a Mexx illatot én is használtam, isteni! Finom virágos illata van!
2010. dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

A Mexx csak EDT nem? Már az árából gondolom.


Különben igen, szerintem a legtöbb lány örülne egy parfümnek, de lehet egy Douglas, Müller, DM ajándékutalványnak még jobban. Akkor kiválaszthatja milyen illatot szeretne.

2010. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
38%

Pont a parfüm az, amit nem jó ajándéknak adni, ha nem pont azt veszik, amit használ. Ahány ember, annyi fajta képpen párolog a parfüm a bőrről.Ami papíron jó illatú, nem biztos, hogy az Ő bőrén is az lesz.

Pont egy drága parfümöt akarsz neki? Inkább megkérdezném, mit szeretne.20évesen meg nem kislány már, aki annyira bájos..úgy beszélsz róla, mintha 7 éves lenne.

2010. dec. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%

Én örülnék a parfümnek, de csak ha tetszik az illata. Sajnos én is sok parfümöt kaptam már úgy, hogy néhányszor használtam csak, mert egyáltalán nem az én stílusom...:S Most karácsonyra megmondtam, milyet kérek, hogy ne legyen megint ez. Halloween Kiss a neve, sztem nagyon jó illata van, ez is olyan virágos-gyümölcsös, lehet a keresztlányodnak is tetszene :)

19/L

2010. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
88%

Vannak illatok amikkel egyszerűen nem lehet mellélőni fiatal lányoknál, ezek álralában a friss, virágos illatok. Nem a márka és a reklámozó színésznő / énekesnő neve a fnros hanem hogy könnyed illata legyen, azt általában mindenki szereti.

Amit kerülj el mert nekem iseremtségi körömben és családomban például majdnem mindenki utálja: a nagyon édes, vaníliás nehéz illatok. Ezek is tudnak finik lenni (nekem pl. ilyen van, Pink Sugar a neve :)) de ezekhez valóban olyan ízlés kell ami elbírja mert elég karakteresek!

2010. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
78%

Én szülinapomra kaptam a kedvenc parfümömet, és bizony madarat lehetett volna fogatni velem :)

Mivel egy 20 éves lánynak ebben az időben elég fontos, hogy mindig csinos, ápolt, illatos legyen (később ez a vágy, ez a saját magunkkal szembeni elvárás általában csökken)ezért szerintem biztos örülne neki. Pláne, ha ez egy márkásabb, egyedi darab, amit mondjuk nem a nagyáruházakban lehet kapni.

Nekem a nagy kedvencem a DKNY (Donna Karan) márka, annak is az alap, DKNY Frangrance változata (ezüst, hosszúkás, négyszög alakú doboza van). Létezik belőle parfüm és és kölni (eau de toilette). Előbbi lényegesen tartósabb, egész nap elkíséri a használóját, utóbbi gyorsabban "eltűnik". Virágos, egyszerű, friss illata van, fiatalos, könnyed, nem tolakodó. Fontos, ne az üvegből illatozzuk, hanem a bőrünkről, vagy papírról, amikor már picit eloszlott az illata.

Sztem ezzel nem tudsz melléfogni.

Ára: [link] épp akciós, ez nagyon jó ár, ennek többszörösét kérik egy douglasban, vagy hasonló parfümériákban!

Minél nagyobbat veszel, annál kedvezőbb az ára!

Sok sikert a vásárláshoz!


Ja, és nyugodtan rendelhetsz on-line oldalakon, nagyon megbízhatók, és az áruk sokllal kedvezőbbek :)

2010. dec. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
78%
azt a mexxet énis hazsnáltam és télleg nagyon jó illata van. ha úgygondolod h tetszene neki az illat nyugodtan vedd meg, ha nemvagy biztos benne akkor a douglas ajándékutalvány a legjobb megoldás, csak az a baj h azmeg nemannyira olcsó hely mint mondjuk a rossmann v a dm. douglasból legalább egy olyan 6-7-8 ezres utalvány kéne
2010. dec. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
70%
A mexx nem edt, 20mm-es, csak akciós
2010. dec. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%

Én nagyon örülök,ha parfümöt kapok,egyrészt mert igen drágát használok,és sajnos nem mindig tudom magamnak megvenni. Bár,én parfüm szempontjából konzervatív vagyok, már 3 éve ugyan azt használom, ezt szerencsére tudják a szüleim/rokonaim, ezért én mindig Yves Saint Laurell: Elle-t kapok. Nem az a tipikus könnyed illat, inkább fűszeres ,markánsabb illat,viszont azt mondják,hogy "illik" hozzám. És szerintem nagyon jó illata van.

L/20

2010. dec. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!