Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik sajátkezűleg készített...

Akik sajátkezűleg készített ajándékot ad a családjának, mit készít? Miért ezt a fajta ajándékozást választja?

Figyelt kérdés
Van aki 15 éves és sajátkészítésű ajándékot ad?Ő mit készít?
2010. dec. 15. 16:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a nem olyan közeli családtagjaimnak és a barátaimnak egy-egy édességdobozt készítek, lesz benne mézeskalács, bonbon, cukorka, és mind én fogom csinálni :)

Azért ezt választom, mert nincs sok pénzem ajándékra.

A szűkebb családomnak már két hónapja megvettem szerencsére az ajándékokat :)

2010. dec. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
barátnőmnek tavaly olyan ajándékot készítettem, h. egy fa ékszerdoboz tetejére rárajzoltam őt és belülről szépen kidíszítettem. Ötletes és eredeti és személyreszóló
2010. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tojáslikőrt és zabpelyhes kekszet, de 15 már rég voltam :D 33/N
2010. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szia én 17/L vagyok és csináltam pár kézzel készített ajándékot

1.anyukámnak,barátom nagyijának:

egy sima papírdobozból(hobby boltban vettem) ragasztottam lapos kis üvveg golyót(nem ez a neve csak nem tudom az eredetit) és a szélére mélykék szalagot ragasztottam


re mélykék szalagot ragasztottam

2010. dec. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Bocsi, de az elsőtől szeretném kérdezni, hogy miben fogod átadni? engem is nagyon érdekelne. Köszi
2010. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Cukorkát v bonbon-t készítek a párom szüleinek, egy édi dobozba teszem bele:)
2010. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és azért választom ezt mert az anyósom mindenért problémázik, hogy költök:-S folyton próbálja "visszaadni" azt amit én rá vagy a gyermekeire költök. (pedig jelzem ritkán teszem és ők így is jóval többet költenek rám)
2010. dec. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én barátnőmnek egy képet akarok csinálni, nővéremnek meg rózsa alakú nyakláncot és fülbevalót csináltam
2010. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, úgy tervezem, hogy készítek mindenkinek egy kis dobozt, a karton már egy régebbi költözésből hónapok óta megvan, bevonom őket karácsonyi mintás textillel (remélem, kapok olcsón), aztán kibélelem celofánnal, ebbe mennek az édességek. És az egészet celofánba fogom csomagolni, így ha szépen sikerül, akkor akár dekorációnak is kirakhatják :)
2010. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!