Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ugrálós fajta vagyok?

Tényleg ugrálós fajta vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom három évig, utána egy másik négy évig, mindkettőből kiléptem, mielőtt házasság, vagy gyerek lett volna, mert nem éreztem magam jól a kapcsolatban, és szerintem ami nem megy, azt nem kell erőltetni, és nem kell arra várni, hogy a másik megváltozzon, mert az nem önmaga, és esetleg egy ideig színészkedik, de megváltoztatni a személyiségét nem lehet. A harmadik kapcsolatom lett az igazi, öt éve szeretjük egymást, szültem egy gyereket, és boldog vagyok. Az egyik "barátnőm" erre azt mondta, hogy ő soha sem volt ilyen ugrálós fajta, hogy az egyik kapcsolatból ugrik a másikba. Ő nyolc évet tűrt, várt, hogy megváltozzon, közben gyereket szült, akire most nem is kíváncsi az apja, és egyedül neveli. Most én érezzem magam rossznak?
2011. jan. 19. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Azt írod, boldog vagy. Akkor miért kérdés az, hogy kettőtök közül ki csinálta rosszul? Te megtaláltad az igazit, ő nem. Te boldog vagy, ő nem. Akkor miért kellene rosszul érezned magad?
2011. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
(* vagy rossznak)
2011. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Most erre azt várod,hogy nem vagy ugrálós fajta..Nem vagy.
2011. jan. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszi, hogy ha egy pasi mellett kitartott, az valami erény?
2011. jan. 19. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:

szerintem csak rosszul fogalmazott a barátnőd.

nem fejtette ki egyértelműen, mire gondol.

szerintem nem téged akart ezzel ugrálósnak minősíteni, hanem úgy értette, hogy ő az, aki nem ugrál, vagyis nem vált, hanem inkább bennemarad egy kapcsolatban, akkor is, ha nem tökéletes.

2011. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem gondolom, hogy ezt erénynek tartja, hanem félt vagy lusta volt váltani, ezért nem tette meg.
2011. jan. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy nem engem akart minősíteni? Olyan rosszul hangzott.
2011. jan. 19. 18:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is hallgattam ám valakitől egy ideig, hogy pasizós vagyok, mert leléptem ha nem volt már jó. Aztán addig hallgattam ezt, hogy több évig szenvedtem azon, hogy helyrehozzak egy olyan kapcsolatot, ami igazán sosem volt jó. Csakhogy megmutassam magamnak (vagy másnak?), hogy nem vagyok pasizós, megy nekem ez a tartós kapcsolat dolog. Hát biztos megy, csak épp rossz embernél próbálkoztam, így végül kiléptem abból is, nagy megkönnyebbülésemre! Soha többé nem hallgatok ilyen emberekre. Ahogy Te is írtad: "ami nem megy, azt nem kell erőltetni"
2011. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az irigység szólt belőle ;)
2011. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előzőnél a pont,te léptél ő meg ült a kakiban aminek most megvan az eredménye...Te meg boldog vagy...Irigységből mondta,rosszindulatból,aki nem boldog ,irigyli azt aki igen...
2011. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!