Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt a fajta kapcsolatot hogy...

Ezt a fajta kapcsolatot hogy hívják?

Figyelt kérdés

3 -4 hónapja ismerjük egymást (F/N/30+). Számomra tök olyan, mintha saját magammal találkoztam volna. Úgy érzem hasonlóak vagyunk. Én őszinte, nyugodt és türelmes vagyok vele. Igaz, néha a megérzéseimre kell támaszkodnom, de még így is megértem őt. Szerintem jól érezzük magunkat egymás társaságában. Sokszor gondolunk ugyanarra, persze ez csak akkor derül ki, ha az egyikünk kimondja, hogy mi is az. Mintha kiegészítenénk egymást.

Ez alatt a pár hónap alatt már gondoltam azt is, hogy tetszem neki és azt is, hogy nem. Csupán puszta udvariasság a viselkedése. És azt is, hogy fél, zavarban van.

Egész jól elhülyülünk együtt, de nincs közöttünk semmi.


De mégis úgy érzem, hogy van valami. Valami amit nem tudok megfogalmazni.


2011. máj. 25. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
lelkitárs?
2011. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,lelki társ.
2011. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Rokonlelkek.
2011. máj. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést akartam par perce feltenni!:D Ugyanilyen " kapcsolatban" vagyok én is :)
2011. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
lelki társ, másik felem... az enyémet már úgy hívják: férjem:))
2011. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

barát?,?

és flört..

2011. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!