Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezd megromlani az ugynevezett...

Kezd megromlani az ugynevezett apa-lánya kapcsolat köztem és apukám között, mit tegyek?

Figyelt kérdés

igazából a legnagyobb gond szerintem az hogy tul sok alkoholt fogyaszt :(

már többször is kértem hogy haggya abba de hiába :S

mi lehet az oka?

és már addig fajult a dolog hogy tulajdonképpen kezdünk elhidegülni egymástól :((

13/L


2010. dec. 15. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok, és nekem szintén ez a problémám. Bár az én apám nem iszik annyi sokat, tehát mondjuk heti egyszer, nagyon ritkán kétszer. De szerencsejátékmániás. Nekem vele szinte soha nem is volt meg az apa-lánya kapcsolat. Nem mondhattam el neki a problémákat, nem hallgathattam tőle, hogy kerüljem a fiúkat (már ennek is örültem volna ;)) meg bármi ilyen más dolgot. Ha te nem tudod meggyőzni, aki a saját lánya vagy, akkor már nagyon nehéz lesz ezek után. Amire egy szülőnek valóban engednie kell, az a saját gyermeke. Járjatok moziba, ápoljátok még a kapcsolatot, menjetek el kirándulni az egész családdal, még nincs minden veszve. Ha már más nem, te talán meg tudod győzni, hogy ez káros. De biztos valami oka van annak, hogy elkezdett inni. Unalmas volt a család, vagy ilyenek. Aztán már csak rászokott, és azért nem tudta visszafogni magát. Tehát ne hagyd veszni ezt, nekünk már lassan addig fajult régebben, hogy a születésnapját sem velünk töltötte, hanem a haverjaival. De most már azért minden rendben van, hiszen összefogtunk. Nektek is ezt ajánlom. Sok sikert :)))
2010. dec. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Bár nem hiszem hogy sikerülne már!Sirva kértem és nem enged sőt még bebeszéli magának hogy mi nem is szeretük meg minden.Pedig nagyon szeretem de már nem olyan mint régen :((
2010. dec. 15. 21:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ezt teszi az alkoholt, de próbáljátok meg. Ha ti is elhagynátok, még jobban inni kezdene, abba folytaná a bánatát. Szóval mindent bele. Ülj le vele egyszer beszélni, de higgadtan, hogy te így nem akarsz élni, ne fogyasszon alkoholt, vagy egyéb más érvek. Sok sikert :)
2010. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!