Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jobb, ha megcsal, vagy...

Kokas Lajos kérdése:

Mi a jobb, ha megcsal, vagy ha autó balesetet szenved. Te mit kívánnál?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban nem ért haza időben egy felhasználó férje. Sajnos autó balesetet szenvedett (Ezúton kívánok neki jobbulást!). Az első válaszoló azt írta, hogy "Ne izgulj, biztos megcsal" Komoly morális kérdést vetett fel: Mit kívánnál inkáb ebben a helyzetben?
2010. dec. 17. 08:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
inkább csaljon meg, akkor szétmennénk, de rosszat soha nem kívánnék neki.
2010. dec. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
69%

Ha baleset nem túl súlyos sérüléssel jár, akkor jobban jár, mintha az én kezembe szaladna bele, mert megcsalt.

De nálunk ez nem fordulhat elő, 110 százalékban megbizom a páromban.

2010. dec. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a megcsalás! Balesetet nem kívánnék olyannak, akit szeretek! Aki balesetet választ, nem is szereti igazából a másikat!
2010. dec. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Csaljon meg!

Az nem érdekel, mindenki hibázik, bárki házasságában megtörténhet.

Viszont soha nem akarnám, hogy baja legyen :( Még ha előtte egyszerre vitt fel 100 k*rvát az ágyba, akkor sem :(

2010. dec. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
88%
Az a jobb, ha megcsal, sztem. Mert akkor ugyan egy ideig fájni fog, hogy milyen aljas módon viselkedett velem, de szakítok vele, és vhogy majd csak helyrerázódik az életem. Viszont ha autóbalesetet szenved, akkor annak súlyos következményei is lehetnek, és nem tudom, hogy tudnám feldolgozni, ha az imádottam szenved...
2010. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
52%
Hihetetlen hogy egyesek mennyire ráérnek...ilyen hülye kérdésre válaszolgatni, meg ezen agyalni, a pofám leszakad...:-)
2010. dec. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

A megcsalás. Én nem kívánom senki balesetét vagy halálát. Ha megcsal, elválunk békében és élhet boldogan.

Mindenkinek jobb.

2010. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha valóban megcsal, balesetet csak cipzárosat kívánnék neki :) Az autóbaleset nagyon ijesztő dolog, de rengeteg mindentől függ, hogy miért szenvedi el v.ki - az időjáráson és a személyes felelősségen kívül (pl. rossz irányba halad az élete, és ez már egy nagyon súlyos figyelmeztetés, hogy változtasson, stb.).
2010. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
55%

melyik a jobb?

a kilincs vagy a palacsinta?

ilyen kérdésre nem lehet válaszolni, mivel egyáltalán nem passzolnak össze, máshogy nem tudom kifejezni magamat

2010. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Megcsalás. Utána nem kell élete(m) végéig ápolnom. Gáczy önző dög vagyok, bizony.
2013. ápr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!