Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párommal már 1,5 éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal már 1,5 éve együtt vagyunk és ebböl 1 éve együt is lakunk. Nagyon szeretjük egymást még soha nem vitáztunk semmiről, szerintem tökéletes a kapcsolatunk, minden passzol. Korai lenne az eljegyzés? Vagy már nyugodtan célozgathatok rá?

Figyelt kérdés
A szüleit imádom és ők is engem a "lányuká"fogadtak én meg úgy szerettem őket mint ha a szüleim lennének.Mondjuk a párom mindig mondja, hogy hipp-hopp észre sem veszem és a kezemen lesz a gyűrű, de én már nagyon vágyom rá. Én 28 éves vagyok a párom 26, egy roppant értelmes okos férfi aki nem tesz semmit meggondolatlanul, felelőtlenül. Én már túl vagyok egy rossz házasságon amit túl fiatalon kötöttem és meg is lett az eredménye. De ennyi idősem már úgy érzem, hogy kiismertem már magam és tudom, hogy mi az elvárásom egy férfitől, és ő az aki megtestesíti nekem a tökéletes férfit. Kicsit azért félek, hogy ő még csak 26 éves! Nekem ő jelent mindent!
2008. nov. 19. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ha már együtt is laktok, és ilyen jól működik minden, ő is szóba hozta már, akkor kezdj el célozgatni, persze csak finoman, nehogy erőszakoskodj:) nézegess esküvői újságokat, mesélj neki egy barátnődről aki nemsokára házasodik stb...közben figyeld a reakcióit. Meg fogja érteni mire célzol, kérdés, hogy ő korainak tartja e.
2008. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yuda ***** válasza:
100%
..és ha minden kötél szakad,kérdezz rá-egyenes választ fogsz kapni valószínűleg-de semmiképpen nem korai egyébként-de én attól félnék a helyedben,amit te pozitívnak írtál,mert két egészséges ember között normális a veszekedés,különben az egyik túl alkalmazkodik,"nyel" és ez megbosszulja magát később.a feszültséget ki kell engedni-olyan meg nincs hogy mindent úgy gondolsz,ezt te sem hiszed el...na meg tökéletes férfi?...megyek innen inkább,nézek másik topikot,ahol a földön járnak...
2008. nov. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

soha nem vitáztatok semmiről? ez most vagy tulzás vagy gyanus.. (nekem.)


ha az amit leírtál tényleg ugy van, ahogy mondod akkor nyugodtan célozgass;)

2008. nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
figyu másfél év után korai? :D apum 4 hónap után kérte meg anyumat és már 20 éve együtt vannak:D ugyh egyáltalán nem korai
2009. júl. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!