Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti férfiak mennyire...

30 feletti férfiak mennyire akadnátok ki azon h például a barátnődnek (friss kapcsolat) lenne egy olyan betegsége ami kellemetlen helyzettel jár? Hogyan reagálnátok le? Megértően vagy bunkó lennél vagy esetleg ki is ábrándulnál?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 17:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
64%
Alapból a szex közbeni hüvelyi vérzés lehet maga a HPV vírus tünete is, sőt már maga a méhnyakráké is. Gyakori vírus, viszont elég szar, mert a pasi onnantól kezdve hordozó és a következő barátnőjeit is meg fogja fertőzni és ezzel esetleg rákot okozni nekik. :S
2010. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
89%
Szia!Én a helyedben elkisérném a lányt a nőgyógyászhoz!A szex közben (után) való vérezgetés a méhnyakrák egyik jele is lehet!!!!!!Szerintem ne ábrándulj ki belőle,hanem állj mellette mindenben!
2010. dec. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Orvos!!!! Ez nem játék, és egyáltalán nem biztos, hogy nem fertőző. Ha pontosan leírnád a kórképet kicsit többet tudnék mondani, de így nem.
2010. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen,sajnálom mert rendes lány még nincs szerelem,most hivatalosan vagyunk 1hónapja együtt de ez már a második eset volt.És most kért tőlem egy kis időt mert szégyenli magát,én betartom de néha ilyen kiábrándulós érzés jön elő bennem!Uh nem tudom mit tegyek!Igen januárban elején lesz szabad az orvosa és műtét lesz belőle!De félek h addig nem lesz normális kapcsolat!
2010. dec. 18. 18:33
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

De mi pontosan a baja, hogy műteni kell? Méhszájseb?

Mert az lehet, viszont elég szemétség lenne ezért szakítanod vele, 1 hónapot csak kibírsz tán. Mondjuk ha kiábrándultál, akkor már tényleg nincs értelme, nem feltétlenül a te hibád.

2010. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
51%
Sajnálom, hogy így alakult a kapcsolatotok, tényleg nem a te hibád ha kezdesz kiábrándulni. Nem leszel ettől szemét. De remélem rendbe jön a barátnőd és a kapcsolatot is sikerül megmenteni, de ha mégsem attól még gyógyulást neki!
2010. dec. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
BArátnőmnek is ugyanez volt, vérzett szex közben, de neki gyógyszerrel meg lehetett oldani. NEm ábrándultam ki.
2010. dec. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Utolsó,te hogy reagáltad le?Mert amikor észre vettem meg is ijedtem meg utánna olyan kellemetlen volt!
2010. dec. 19. 18:35
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ennél sokkal rosszabb betegségem van,és kilátásom sincs a gyógyulásra - igaz, a szexuális életet annyiban érinti, hogy ha szarul vagyok, egyáltalán nem fekszem le a párommal - és a barátom elég korán megtudta, hogy nincs minden rendben, de esze ágában se volt kiábrándulni belőlem. Inkább még vigasztalt, hogy nyugodjak meg,ez semmin nem változtat. (Több, mint egy éve vagyunk együtt.)


Értelmes ember ugyanis felfogja, hogy a betegségről az ember NEM TEHET, az tőle, a személyiségétől, attól, aki ő, FÜGGETLEN.

2010. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Istenem milyen szánalmasak a férfiak... Ha orvoshoz is jár akkor mit vered magad? Nem ő tehet róla. neked sem esne túl jól, ha valami problémád lenne a farkaddal, és emiatt elhagynának!
2010. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!