Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 feletti férfiak mennyire...

30 feletti férfiak mennyire akadnátok ki azon h például a barátnődnek (friss kapcsolat) lenne egy olyan betegsége ami kellemetlen helyzettel jár? Hogyan reagálnátok le? Megértően vagy bunkó lennél vagy esetleg ki is ábrándulnál?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 17:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
84%
Emiatt nem szabadna kiábrándulni a lányból. A műtét után úgy is rendbe jön nem? Addig meg lehet orálisan vagy másféleképp is csinálni a szexet. Ha viszont később sem tetszik, nem csak most, akkor felejtős.
2010. dec. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%
szerintem ha szereted a lanyt ugy a szived melyen akkor ne abrandulj ki belole. errol o nem tehet es gondolom igy is rosszul erzi magat. inkabb segitsd minthogy belerugsz meg jobban, es megbantod erzeseiben. ha meg meg lehet oldani, akkor az a par honap ide vagy oda... egyebkent egy bensoseges erzelmi kapcsolat sokkal tobbet er mint egy sexel agyonhancurozott kalandos kapcsolat.
2010. dec. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
84%

nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol pár találka után a pasi felhívott magához, és hát megtörtént a dolog. Aztán épphogy végeztünk, a pasi riadtan ült fel és teljesen kétségbeesett szemekkel nézett rám, mert én is véreztem. Erre jót nevettem, mert nekem meg vérezni szokott még régebben, ha hetekig nem voltam senkivel. Érdekes, de így volt évekig. Ha rendszeresen volt valakim, akkor semmi gond nem volt.

Szóval a pasi elég idióta lett volna, ha ezért kiábrándul.


Nos igen, ha ilyen problémája van a lánynak, akkor minimum hogy megértő vagy vele, és addig szerintem ne is legyen közösülés. még az is lehet hogy ez neki fáj is. Ha ezt te nem tudod kivárni, azt jelenti, hogy nem kell neked az a lány, csak a szex miatt lennél vele, és akkor jobb is ha most otthagyod. Ez nem baj, csak ne áltasd se magad se a csajt.

Mellesleg, csak gumival!!!!


32/N

2010. dec. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Utolsó,és ti együtt maradtatok?VAgy csak annyi volt és kész?
2010. dec. 21. 10:34
 25/25 anonim ***** válasza:
Igen, másfél évig jártunk. Bár visszagondolva, nem lett volna baj, ha beijed és lelép még az elején :) hehe
2010. dec. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!