Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy úgy összejöttek a dolgok, hogy egyszerűen élni nem volt kedvetek?

Figyelt kérdés
Normális ha néha elhagyja egy kicsit magát az ember?
2011. aug. 10. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
igen, én épp most vagyok így...hosszú hónapok óta nincs munkám, és tegnap az utolsó helyről is elutasítottak, amiben bízhattam...én ilyenkor sírok :D
2011. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt.
2011. aug. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
velem sokszor van így, de mindenkinek vannak ilyen napjai :) egyszer fent, egyszer lent.. lesz jobb is majd
2011. aug. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, én ilyenkor arra gondolok, hogy jövő ilyenkor ez már a múlt és rögtön jobb kedvem lesz, és hidd el tényleg csak a múlt lesz.
2011. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bár évek óta meglehetősen rossz helyzetben vagyok, addig még sohasem sikerült elhagynom magam, hogy feladjam. Mindig találok célokat, még ha csak aprók is.
2011. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tavaly is hideg volt, mégis kiteleltünk...
2011. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is most vagyok így...
2011. aug. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Évek óta így érzek, de még élek.
2011. aug. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hajajjj, nem is egyszer. És milyen érdekes amit az egyik válaszoló írt, hogy arra gondol, hogy idővel ez is a múlt lesz majd. Ilyenkor én is ezzel "nyugtatom magam", hogy a mai nap problémája, hamarosan múlt lesz. Na persze ezzel csak akkor van gond ha egy komolyabb probléma (betegség, munkanélküliség, magány) éveken át tart. Én rengetegszer vagyok úgy hogy a jövőben "élek", mert a múlttal nem foglalkozom, örülök, hogy vége, a jelen sz*r, és azt várom hogy múljon az idő, így próbálok a jövőben élni. Na persze ez elég skizofrén gyanús, egyébként talán az is, sejtem én hogy gond van velem ilyen téren, de csak így tudom túlélni a napokat. A mai napom elég sz*r volt, az előbb azt képzeltem, hogy már alszom, és elmúlt éjfél( ez is ugye a jövő) és egy új nap..
2011. aug. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az elmúlt időszakban nem is egyszer voltam hasonlóan mélyen. Ez normális, sztem nem is ember az, akinek néha ne fordulna elő ilyen időszak.

Én ilyenkor arra gondolok, hogy mi mindenem van, kik vannak az életemben, és milyen céljaim vannak, akikért/amelyekért érdemes továbbmenni az élet nevű úton. Soha nem felejtem el (még a legmélyebb ponton sem), hogy nem hiába élek, mert kell lennie valaminek (munka, alkotás stb.) vagy valakinek, amiért/akiért élnem kell. Senki nem él hiába!!! És mindennek van értelme, még az ilyen mély pontoknak is (talán éppen a jobb önismeret miatt kell)! És, hogy értékelni tudjuk azt, amink van.

2011. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!