Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg van barátság férfi és...

Tényleg van barátság férfi és nő között?

Figyelt kérdés
véleményeket, ellenvéleményeket kérnék!
2009. okt. 4. 10:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
53%
Tényleg van! Nekem a párom a legjobb barátom! :)
2009. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%

Van. Csak azok az emberek mondják, hogy nincs akik már megcsalták a párjukat, vagy őket csalta meg a párjuk.

Ha szereted a párod, bárki lehet a legjobb barátod, soha nem fogsz hozzá vonzódni.

2009. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
okszi, ikszi, de itt nem párkapcsolatra gondoltam...
2009. okt. 4. 10:23
 4/29 anonim válasza:
76%
Van! Rengeteg fiú barátom van, és senki nem akar a másiktól semmi komolyabbat egyszerű barátságnál. :)
2009. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%

Szia!

Létezik barátság férfi és nő között de csak akkor ha nem szoros barátságról beszélünk mert az(véleményem szerint) csak átmenetileg működik! Nekem nagyon sok fiú barátom van mivel leginkább velük tudom megértetni magam! A mostani legjobb barátommal másfél éve kezdtünk el barátkozni, előtte utáltuk egymást. :) Később én benne bíztam a világon a legjobban, mindent megosztottam Vele, rengeteg időt töltöttünk együtt nap mint nap. És ha épp nem együtt voltunk a telefonon lógtunk vagy msn-en. :) De Ő szerelmes lett belém és többet akart én viszont nem voltam szerelmes de nagyon-nagyon szerettem Őt, már nem tudtam elképzelni az életemet nélküle! Éppen azért mert az Ő nagyfokú szeretetéből adódóan egyre jobban elkezdtem ragaszkodni hozzá. Később összejöttünk de sosem mondtuk ki hivatalosan mert nem voltunk biztosak magunkban, hogy ez jó ötlet! (ez egy olyan 7-8 hónapig ment így) aztán amikor hivatalosan is megpróbáltuk rájöttem, hogy nem megy mert a szerelem sehogy sem akart jönni az én részemről. Nagyon-nagyon szeretem Őt és még most is csak azt tudom mondani, hogy az én életem nélküle nem teljes mert Ő már nem csak a barát kategóriába sorolható be (de a szerelemhez viszont nem sikerült elérnie) Ebből az egészből rengeteg konfliktusunk adódott, rengeteget veszekedtünk és azt kell mondjam majdnem, hogy teljesen ráment a barátságunkra ez az egész viszont vmilyen szinten meg is erősítette a kapcsolatunkat!

Az olyan fiúkkal akikkel pedig soha nem történt köztünk semmi inkább csak haveri a kapcsolatom és épp ezért nincs alkalom arra, hogy több legyen. De hidd el, hogy előbb vagy utóbb a legtöbb ilyen kapcsolatban az egyik fél vagy akad olyan is ahol mindkét fél többet akar majd! Volt egy nagyon jó barátom de külsőre sosem jött be sőt ... :) 2 évig voltunk nagyon jóban, hülyéskedtünk, jól kijöttünk, egy hullámhosszon mozogtunk teljes mértékben aztán láss csodát két év elteltével szerelmesek lettünk egymásba :)

(aztán muszáj volt elköltöznie innen és a távkapcsolat vhogy nagyon nem volt az igazi ..:()

2009. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
57%

Létezik... ELőtte.. vagy Utána:D


Komolyra fordítva... az egyik mindig többet akar.

2009. okt. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
57%
Egyet kell értenem az előzővel!
2009. okt. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
73%

Létezik!

Középsuliba olyan osztáyba jártam, ahol 5 lány volt, a többi fiú. A lányokkal is jóban voltam, de a fiúkkal sokkal jobban meg lehetett beszélni mindent.

Aztán később is alakultak ki barátságok fiúkkal.

Tehát én hiszem, hogy van.

2009. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
73%

Azt gondolom, ez pont olyan kérdés, amiben nem igazán lehet általánosítani.

Szerintem lehet őszinte barátság - és csak barátság - férfi és nő között. Nő vagyok, a legjobb barátom pedig (a párom mellett) egy férfi. Sosem volt semmi több köztünk mint mély és őszinte barátság, régebb óta ismerem, mint a társamat. Mindent tudunk egymásról, tényleg barátok vagyunk és ezt az én barátom és az ő barátnője is tolerálja (szerencsére, nagyon rendes dolog tőlük). Mióta ezt a fiút ismerem és barátok vagyunk, azóta hiszek a férfi-nő barátságban.

Előtte is azt gondoltam, hogy nem lehetetlen dolog, voltak is fiú-barátaim, de azok a barátságok vagy nem voltak tartósak igazán, vagy az történt, amit itt már többen is említettek: előbb vagy utóbb egyikünk többet akart, mint a másik. Nem mintha az baj lenne, csak nem voltunk szinkronban - a másik általában nem akart többet barátságnál.

2009. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
Létezik. Párkapcsolatban élek, de vannak barátaim, akik már 20 éve jó barátaim. Semmi több. És a férjemnek is vannak női barátai sok-sok éve.
2009. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!