Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik igazi...

Szerintetek létezik igazi barátság Nő és Férfi között? És ez az állapot fenntartható? Én úgy vettem észre, hogy egy idő után valamelyik fél többet akar.

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem van egy fiú barátom és nagyon jól megvagyunk, de csak barátság semmi több! Úgy vettem észre, hogy ő se akar többet barátságnál amúgy igen, létezik! Valaki aki lány fiúkkal jobban megérti magát vagy fordítva.
2010. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Hacsak nem buzzi vmelyik vagy valami nagyon, nagyon komoly problémája van. Más most nem jut eszembe.
2010. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár fiú barátom és ő se de énse akarunk többet egymástól volt úgy hogy egy időben úgy éreztem mint te de mióta ezzel a fiúval vagyok tudom hogy létezik fiú és lány barátság!
2010. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Erre a kérdésre a nők azt válaszolják, hogy létezik (mert szeretnének hinni benne), a férfiak azt, hogy nem.
2010. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalatom szerint létezik.


Több, mint egy évtizede vagyunk barátok egy hölggyel.

Én közben elváltam, Ő megözvegyült, mindkettőnknek lett másik párja és még mindig barátok vagyunk. Ennyit tudok elmondani a kérdésről.


(És köszönöm szépen, semmi "komoly" bajom nincsen.) :D


42/F

2010. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy olyan elméletem, hogy egy fiú és egy lány között lehet barátság, de előtte szerelmesek voltak egymásba, vagy majd lesznek.Előbb utóbb valamelyikük többet akar,főleg ha neki nincs párja.Én így gondolom...
2010. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy létezik. Nekem a legjobb barátom fiú, középsuliban ismertem meg, és egyikünk se akart soha többet. Sokszor van, hogy egyszerre szólalunk meg, és ugyanazt mondjuk. Adunk egymásnak pasizási/csajozási tanácsokat. Olyan, mintha a testvérem lenne.

Szerintem téves feltételezni, hogy ilyen nem létezhet, mert az olyan, mintha leállatiasítanánk magunkat.

2010. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen létezik, csak még soha senki nem látott olyant... szerintem
2010. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
De ha már ooolyan nagy a barátság,minek itt megállni, nem az a dolgok rendje. Egyik fél bevallatlanul tuti többet érez mindig, ha normális nagyjából, a másik meg élvezi az előnyeit...
2010. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés szoros fiú-lány barátság van, de biztos, hogy létezik. Viszont ilyen lazább haveri kapcsolat fiúk és lányok között lehetséges.
2010. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!