Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok egy 16 hónapos kislánnyal. Apámmal és két kisebb tesommal élek egyházban. A lánykám apukájával 7hónapja szét költöztünk de 4 hónapja megint együtt vagyunk bár most ő az anyukájánál lakik. Újra felvetette hogy költözzünk össze úgy mint egy család.

Igazából annyira lennék kiváncsi hogy szerintetek újra megpróbáljam vele egy "bizonytalan jövő fényében" hiszen még így 3man nem éltünk külön és soha nem lehet tudni hogy mi lesz ha most igérget is ezt meg azt.Szeretem de nem vagyok benne hogy biztosan komolyan veszi ezt az egészet már csak a kislány érdekébe is.Viszont apámmal meg nagyon rossz már a viszonyuk, nem hagyja a picit aludni hangosan nézi a tvt, ha beteg és sír szegény akkor üvöltözik hogy miért sir ez a "ku...a gyerek meg ilyenek. Meg hogy huzzunk el meg hogy már nagyon unja a gyerek sírást és társai :@ Hát örülnék ha segitenétek pár olyan gondolattal hogy eltudjam dönteni(bár azt hiszem szivem szerint mennék de félek a hogy mi lesz ha nem úgy sül el mint ahogy várnám és a kicsivel nem akarok utcára kerülni!(tudom hogy nem dönthettek helyettem) nem is kérem :)

Előre is köszönöm!


2010. dec. 19. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
én megpróbálnám a helyedben
2010. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha apáddal ilyen rossza viszonyuk akk sztem próbáld meg.Aztán ha kezdenek balul sülni el a dolgok,akkor lépj le.

Próba szerencse sok sikert

2010. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Szerintem is költözzetek össze! A mostani állapotoknál minden jobb lenne nem? Hogy jön ő ahhoz, hogy lek...ázza a gyermekedet?!


Én a helyedben nagyon gyorsan lépnék!

2010. dec. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy veszem ki, hogy bárhol jobb lehet, mint apáddal, egy esélyt mindenképp adj a barátodnak. Ha az ő családja rendesebb (az ő anyja is tudja, mit jelent egy gyerek) akkor nem fogják hagyni, hogy utcára kerüljetek.
2010. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is megpróbálnám. Talán neked is bejön az az igazság, hogy az idő sok mindent megold.

A pároddal azért úgy költöznék össze, hogy ne azt érezze, hogy repülök hozzá, mert hívott. Azért próbáld a te felfogásod, értékrended szerint terelgetni a kapcsolatot.

A lényeg mégis az lenne, hogy megpróbálod vele.

Apukáddal ne vessz össze - amennyire megteheted - még szükségetek lehet egymásra.

Próbáld meg a pároddal, a reményt ne add fel soha. Sokat változik az ember.

2010. dec. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért szakítottatok? Mert igazából szerintem ez elég lényeges pont. Az okát meg tudtátok oldani? Ha igen, akkor szerintem próbáld ki a pároddal. Hiszen a gyereknek is jobb, ha egy igazi családban nő fel... Veszíteni valód nincsen, csak nyerhetsz vele.

Sok sikert!

2010. dec. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szültél egy gyereket. Ideje hogy felnőj. Ha most jól kijöttök egymással, akkor jó lenne ha egy család lennétek. A picinek is jobb lenne. Minden kapcsolatban van rizikó, de ezt fel kell vállalni.
2010. dec. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából azért szakitottunk mert ő nem birta a családommal való stresszt!és apámtól folyamatosan ezt kellett halgatni hogy ő bizony nem tartja el a mi gyerekünket meg ilyenek..

Pedig a párom minden pénzét amit csak kapott a családba ölte bele.Megvettünk mindent a kicsinek a többi a rezsi felére ment,illetve kajára. Az igaz hogy itt nálunk semmenyi kaja nem elég mert a tesok mindent felettek és nekünk apámmal ellentétbe nem volt annyi pénzünk összesen hogy szinte minden 7en nagy bevásárlást tartsunk ezért mi volt az "eltartottak". Mindig a pénz miatt ment a vita folyamatosan. Engem piszkált apám én meg páromat hogy csináljon valamit..hát csinált lelépett... De most újra az életünk része és az a baj hogy kb 2 hónapja igérgeti az összeköltözést de még semmi most január vége van a porondon hogy addig adjak időt de őszintén megvallom már nem igen birom apám rigojáit.Szívesen mennék már most is ha lehetne ..

2010. dec. 19. 21:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

hü csajszi,mire vársz?szegény párodnak rohadt szar lehetett,mert igazából nem is titeket hagyott el hanem azt a szart ami otthon volt!biztos ha tehette volna akkor titeket is vitt volna magával,hát most vinne akkor meg mire vársz?mindenképp becsüld,h a párod meg szeretné oldani,h 1családként éljetek és ha eljöttök onnan akkor mindenki lelke helyre billen!

nekem is van egy 16hónapos kislányom és én az anyósommal élek!nálunk ráadásul a párom meg se akarja oldani,h egy családként éljünk külön a hülye rokonoktól,ugyh gondolhatod,h nekem mennyire könnyü:D!

költözzetek és legyetek nagyon boldgok!apudnak meg nyomass egy szappant a szájába és akkor most vissza fogtam magam!ha az én lányommal beszélne így valamelyik rokon az nagyon nagy hibát követne el

2010. dec. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Koltozzetek ossze, hiszen mar egy kulon kiscsalad vagytok.

Teremsd meg a sajat kis bekes otthonodat. Elj ezzel a lehetoseggel, elvegre a babanak is 2 szulore van szuksege.

2010. dec. 20. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!