Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Angliában találtam egy jó állást. ki akarunk menni párommal de anyum nem akar engedni, mert egyedül maradna itthon. Apum szintén külföldön van de ő Németországban.

Zsarol, hogyha én kimegyek akkor ő vagy meghal vagy bolondokházába kerül, mert egyedül marad.

200.000Ft kell az induláshoz az megvan.

Ja és mindketten 22 évesek vagyunk én 1,5év ő 4év munkatapasztalattal.


2011. aug. 5. 12:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Szeptembertől lehet kezdeni. páromnak is lenne munkahelye ugyanott, mint nekem.
2011. aug. 5. 12:21
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj..
2011. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mennék, Anyukád meg majd belenyugszik, és nem lesz semmi baja. Én tanultam a hibámból, engem is próbáltak ilyesmivel zsarolni és megbántam. Nem élhetünk mindig úgy, ahogy Nekik jó, vagy szerintük...
2011. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
Undorító, önző dolog, hogy zsarol. Menj!
2011. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják érzelmi zsarolásnak.Ha engedsz ennek,akkor soha nem lesz önálló életed.Én is anya vagyok és a gyerekeim az elsők.Ahogy nekik a legjobb.Meg kell tanulni egy anyának elengedni a gyerekét.
2011. aug. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Sörensen ***** válasza:
100%
Menj.
2011. aug. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mamád nagyon gyerekesen viselkedik.

Te elsősorban a saját életed tartsd szem előtt.


Másrészről viszont jól nézd meg, hogy valóban megbízható-e a hely ahová mentek és valóban lesz-e állásotok. fogjátok-e bírni, megtartanak ott hosszabb ideig.


Mert Anglia jó hely ugyan, de sok ember nagyon rosszul járt már a naivsága miatt.

2011. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Én nem mennék. Fiatalok vagytok még, itthon is próbálkozhatnátok. Mi lenne, ha mindenki elmenne?!

És Anyukádat is meg lehet érteni. Nem akar egyedül maradni, ami valljuk be őszintén, tényleg nem nagy élmény. Sejti, hogy most bármit mondtok, nagy eséllyel maradtok is kint... Mondjuk ezt még boríthatja az, hogy mostanában már kint sem látják akkora örömmel a külföldi munkavállalókat.

2011. aug. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Menjél, egyértelmű, anyukád majd lenyugszik... Mellesleg nem tudom milyen anya az ilyen, én is külföldre megyek ősztől, engem egy percig nem tartott vissza senki. 20n
2011. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Menj. Mellesleg nem megoldható, hogy anyukád kiköltözzön apukádhoz Németországba? Végül is akkor nem lenne egyedül.
2011. aug. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!