Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nos en 22eves vagyok, es...

Nos en 22eves vagyok, es mennyaszony. Masfel eve vagyunk egyutt a parommal, de a szuleim nem engedik, h. Nalunk aludjon, meg mindig. Nemtudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a pároddal lehet valami gondjuk, csak nem akarják megmondani.

Vagy tényleg ennyire önzőek. Kérdezd meg őket, hogy ők hogy oldották meg? Már, ha elmondják egyáltalán... de az ki van zárva, hogy 22 évesen ilyesmire kényszerültek volna.

2009. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Zola18 ***** válasza:
100%

Szia!


Talán próbálkozz azzal h te is kiosztod szüleidet h így tönkreteszik az életedet és h az ők szüleik ellenezték h 22 évesen ne aludjon náluk az apud? Talán ha vennék a fáradságot h megismerjék a vőlegényed akkor megengednék, de minden esetre gratulálj szüleidnek h így meg tudják keseríteni a mindennapjaidat...

2009. márc. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igy akarják elérni,hoyg ne legyen esküvő sose...Az ilyen szülőktől kell 200 kmre menni...
2011. febr. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!