Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » BÉna ajándékot kaptam s nuku...

BÉna ajándékot kaptam s nuku karácsony mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van párom s egy 1éves babánk. Megegyeztünk, hogy ő hazamegy a szüleihez 24én estére, többi napot szilveszterig velem tölti. Erre ma kiderült 24ét (hiába dolgozták le szombaton) szabadságnak írták neki (ráhamisitották a nevét mikor a papírt róla nem írta alá) s 28án is dolgozik. Ő ajándékba arra a napra koncertre vitt volna így az ugrott.Ma este odaadott egy 4000ftos rémbüdös parfümöt a szép doboza miatt(90%alkoholal) amit visszaváltani se tudom mivel eldobta a blokkot. Tudja, hogy az eprest szeretem ami kb 1000ft.

Én mosolyogtam s modtam köszönöm, nem éreztettem vele mivel szívből adta. (+ két szendvicset kaptam pedig főztem is)

TEljesen elvan szúrva az egész, nem is őt hibáztatom csak boldogtalan vagyok. TEgnap is életemben először sütöttem s (páromnak ízlett ugyan) de anyu letörte a kedvem, hogymilyen béna. HElyette sütött csillagokat mint 3éve folyamatossan ami hiába sz@r tesóm mindig befalja mert ő a vasat is megeszi ha sütinek van álcázva.

Áhh, hülye ünnep. Nektek eddig, hogy megy?


2010. dec. 23. 18:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Én a helyedben vennék magamnak egy nyelvtankönyvet
2010. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
26%

Tudod mit? Cseréljünk.

:S

2010. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%
Egyedül leszek szent este, férjem világjáró kamionos és nem ér haza, csak vasárnap. Puff!!!vagy Paff!!
2010. dec. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

nyugtass meg, hogy 1 éves babával te már elmúltál 18! :(

miért ment haza 24-ére a szüleihez?

amúgy meg erőteljesen kétlem, hogy bármit a munkahelyén aláhamisítottak volna! VAlamit ő elcseszett (vagy direkt másként alakított) és nem merte neked bevallani :( hozzáteszem, hogyha valaha bárhol ilyen félreértés adódik, akkor sem szokták elvárni, hogy bemenjen 24-én, kiírták volna másik napra a szabadságot, annak ellenére, hogy ő aznap mégis bement volna dolgozni. De nem hamisitanak alá ilyeneket.

Baromira figyelhettek egymásra, ha ennyire elcseszitek egymás karácsonyát... pl. az ajándékkal, a hazamenetellel, a sütivel. Ezek egyike sem létfontosságú az ünnephez, de megadja az alaphangulatot.

Ennek ellenére csatlakozom az előttem szólóhoz: sokan cserélnének veled.

2010. dec. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
Nekem sincs olyan karácsony érzésem, talán ez a tavasz szerű olvadás az oka, de itt hála istennek minden rendben, ott is jó lesz majd:)
2010. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%

Én férjem is kamionos,nem biztos hogy hazaér,baba meg itt a pociban.Szal a sírás kerülget...

Nem vagy egyedül hogy rossz lesz a karácsonyod,én sem erre számítottam.

2010. dec. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Óóóóó én sokkal jobban élvezem az ünnepeket,és nem akadok ki ilyen dolgokon..

Mi is dolgozunk 24-én és a két ünnep között is..De örülünk annak,hogy csak délig,és utána együtt lehetünk..

Én is kaptam már olyan parfümöt aminek az illata nem tetszett.De mégis örültem neki,mert jól jön az is..Az ilyen parfümöket Wc.illatosítónak használom..(a párom szarása után a parfümnek igencsak kellemes illata van)Vagy elajándékozom később annak akinek tetszik az illata..Szóval mindenképpen jól jön ez is.

Amúgy meg ha éppen kell parfüm akkor megveszem magamnak..Nem tartogatom az ünnepekig a vásárlását.

A sütésről nem tudok mit mondani,mert én nő létemre nem tudok sütni..Béna vagyok hozzá.Így bárki aki süt,és finom annak én nagyon tudok örülni még akkor is ha úgy néz ki mint ha odacsapták volna az asztalra..A lényeg,hogy finom legyen..

Mivel nálunk nem az a fontos,hogy ki milyen értékben,és mennyi ajándékot ad a másiknak így elég szépen tudjuk ünnepelni a napokat..Ilyenkor inkább minél több időt együtt töltünk.Játszunk,nézzük a filmeket,eszünk,iszunk,és PIHENÜNK..

Boldog karácsonyt

2010. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
De nagy gondod van, én itthon vagyok a 2 éves kislányukkal és a pocaklakóval, és a férjem meg elhagyott... 28N
2010. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Már két hete azért imádkozok, hogy legalább Szenteste ne legyen veszekedés.A szüleim kapcsolata nagyon megromlott, és napról napra rosszabb.Már lassan egy éve mindennaposak a veszekedések, ordibálások, ami után nem szólnak egymáshoz.Majd apám kitalálja, hogy ő nem fog itthon ebédelni és ezt csinálja egy hétig, utána legközelebbi vitánál felhánytorgatja, hogy akkor csinált olyan kaját anyum amit apum nagyon szeret, amikor ő nem tudott itthon ebédelni...Anyám meg minden apróságot szóvá tesz.Hál'istennek pohár, tányér és egyéb háztartási dolgokat még nem vágnak egymáshoz.

Sok mindent kapok karácsonyra (telefon, táska, jégkori), de a legnagyobb ajándék az lenne nekem, ha végre béke lenne.

Márpedig mire való a karásony, ha nem arra, hogy a szeretteinkkel közösen, boldogan, békésen ünnepeljük Jézus születését?!


És a "legjobbat" kihagytam.Veszekedések után apám is és anyám is nekem mondja el, hogy mi zavarja.Én pedig kívülállóként látom, hogy hogyan lehetne ezen változtatni.A dolog nagyon egyszerű, le kellene ülniük nyugodtan és megbeszélni a problémákat úgy, hogy meghallgatják egymást, elmondják a véleményüket és megpróbálnak kompromisszumot kötni.Amikor itthon van nővérem (19 éves, kolis), ő is megpróbálja ezt elmagyarázni nekik, meg én is szoktam próbálkozni ... De mindig azt kapom, hogy ordibálnak velem, hogy én ebbe ne szóljak bele.

Ha a Karácsony is olyan lesz, mint az összes többi nap az évben, akkor nem is lesz ünnep...

15/L

2010. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

-Igen elmúltam 18 így lassan a 26hoz közeledve. :)

-Ajándéknak én egy csokinak is örültem volna, így az a baj, hogy sokpénz költött s még hiába is.

-A munkahelyét ismerve megteszik, én is ott dolgoztam anno, tudom milyenek. Óriás cég akivel nemjó ujjat húzni mert külömben repül az ember.

2010. dec. 23. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!