Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jövőhét utáni héten karácsony....

Jövőhét utáni héten karácsony. Ki milyen ajándékot vesz az "embereinek"?

Figyelt kérdés
Adjunk egymásnak ötleteket:)
2009. dec. 7. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Jó ötlet! Az elmúlt hetekben naponta tették fel ezt a kérdést. Fogod magad, s a mindenben keresőbe beírod: karácsony, ajándék. ÉÉÉÉs ott a megoldás! Kellemes böngészést.
2009. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát:D csak akkor, ha nem mondod el nekik , tudsz titkot tartani O.o? Pszt! :D

Mi összedobjuk a pénzt apuval és tesómmal és anyunak veszünk valami ékszert... ez ugyanígy apunak :D persze senki nem tud semmit:D apunak dezodort és kölnit szoktunk és még egy olyan blúzt, amin a karikatúrája van és az, hogy szavazz rám :D:D tesóm sztem könyvet kap, meg egy olyan blúzt, amin a családi címer van ( tesóm megszállott XD de tényleg) én... én mit kapok? nem tudod véletlenül O.o?

2009. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A párom radarjelzőt kap (ha sikerül), anya vasalóasztalt, apa egy egyedi gyújtót, amibe belevésetjük, hogy "A legjobb édesapának". :)

Egyébként ha szereted a karácsonyt akkor nézd meg ezt az oldalt :)

[link]

2009. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hello! A kisfiunknak vettunk egy ilyen nagy, kék muanyag gitàrt, mindenféle gomb meg bizé van rajta, és zenél mindenfélét, emellé kap majd egy rajzolokészletet, filcek, tàbla, ilyesmi, ugyanis elkezdodott a " mindent osszerajzolok" koraszaka, plusz ruhàkat. A férjemnek spéci zoknit vettem ( maratont fut) plusz egy elegàns parfumcsomagot. A sogornom szintén parfumot, plusz egy hatalmas,New York ot àbràzolo "képet" ( tudod ezek a nagy fotok bekeretezve) ugyanis épp koltoznek, sogorom konyvet, akàcsak anyos apos, sogorék gyerekei pedig: barbie baba, épitokocka, lego. Anyukam kesobb kapja meg sajna, mert nem tudunk most hazamenni , egy jol sikerult csalàdi foto fogunk neki nagy méreture kinagyitani, igy feltehet minket a falra :)
2009. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, a kedvesemnek fogalmam nincs!!a lányomé titok!

A lánya valami szőröset és rózsaszínűt.

A fiam Roger Waters lemezeket, 8GB pendrájvot, kabátot.a barinője fémdobozokat megtöltve ezzel-azzal.

Mama tisztítószert az új tűzhelyéhez, tata - elfelejtettem.

Tesómékat - nem tudom. Azon kívül mézeskalácsokat, teákat ajándékozunk.

2009. dec. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző

még a párom lányának az Üvöltő szelek c. könyvet gondoltam.

2009. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A baratomnak egy hyper-szuper elektromos fogkefet,szajzuhannyal, polirozoval, idozitovel,... (az ove elromlott) veszek melle meg vmi ruhat, az anyukamnak egy aranylancot kovekkel kirakott medallal, apunak orat, tesomnak es sogoromnak parfumot, unokahugomnak (7 eves) hello kitty ruhat, National Geographic-tol `feldragako asatas szettet` (egy agyagdarabba be van epitve 8 asvanyi ko es szepen ki kell szedni a hozza tartozo szerszamokkal), a baratom anyukajanak meg nem tudom, vszinu arcapolo csomagot,apukajanak pedig pulcsit. Van nehany uj joveveny a barati korben, ok kapnak pihe-puha babaruhat es kis cipot.
2009. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anyunak vettem egy gyönyörű albumot, meg 2 színházjegyet, apunak zoknit (mindig hiányban szenved),egy Angelli likőrt+csokit, tesómnak egy LED-es övet,amiben benne van a neve.

A páromnak meg fogalmam sincs...

2009. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!