Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » BÉna ajándékot kaptam s nuku...

BÉna ajándékot kaptam s nuku karácsony mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van párom s egy 1éves babánk. Megegyeztünk, hogy ő hazamegy a szüleihez 24én estére, többi napot szilveszterig velem tölti. Erre ma kiderült 24ét (hiába dolgozták le szombaton) szabadságnak írták neki (ráhamisitották a nevét mikor a papírt róla nem írta alá) s 28án is dolgozik. Ő ajándékba arra a napra koncertre vitt volna így az ugrott.Ma este odaadott egy 4000ftos rémbüdös parfümöt a szép doboza miatt(90%alkoholal) amit visszaváltani se tudom mivel eldobta a blokkot. Tudja, hogy az eprest szeretem ami kb 1000ft.

Én mosolyogtam s modtam köszönöm, nem éreztettem vele mivel szívből adta. (+ két szendvicset kaptam pedig főztem is)

TEljesen elvan szúrva az egész, nem is őt hibáztatom csak boldogtalan vagyok. TEgnap is életemben először sütöttem s (páromnak ízlett ugyan) de anyu letörte a kedvem, hogymilyen béna. HElyette sütött csillagokat mint 3éve folyamatossan ami hiába sz@r tesóm mindig befalja mert ő a vasat is megeszi ha sütinek van álcázva.

Áhh, hülye ünnep. Nektek eddig, hogy megy?


2010. dec. 23. 18:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
úristen, te még gyerek lehetsz (mentálisan mindenképp)! szegény babád..
2010. dec. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Csak az nem értem,ha baba is van,akkor ti már egy család vagytok....

Akkor a párod miért megy el szenteste?????

2010. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8%
Vagy ha megy is,miért nem együtt mentek???
2010. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De most tényleg miért megy nélkületek el a párod otthonról ?
2010. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem ez az a tipikus "nem ilyen lovat akartam!" eset?

;-)

2010. dec. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Az én szüleimen már nem próbálok kiigazodni, apámnak már van külön háza mégis mindig anyunál van s mindenkit piszkál, alkoholizál s bármien hülyeséget mond piásan az józanul is álja a helyét szerinte. Így egy héten 3-4nap a saját lakásában van, majd hazajön, párnapig úgytesz mintha neünk tenne szivességet a jelenlétével s ő lenne az örökös mártír. Akkor pedig mi is halgatjuk a kaja kérdést miszerint de bénán főzünk mégis eszi + az ő lábosait is mi mossuk.:S
2010. dec. 23. 21:59
 17/18 A kérdező kommentje:
Azért megy haza szenteste mivel az már családi hagyomány. Anno 30éve akkor volt balesete a nagyszüleinek amiben elhunytak. Őrájuk emlékeznek. Én nemjárok hozzájuk szivesen, ott is megy sokszor a vita s a baba is nyugodtam a megszokott környezetben, inkább a bátyámnál vagyunk s a sógórnőmmel sütögetünk.
2010. dec. 23. 22:03
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát szerintem se egy nagy eset...

Néha akkorákat tudok röhögni amikor a kis piszlicsáré - jé ezt nem húzza alá a helyesírás-ellenőrző- dolgokból nagyügyet csinálnak... bocsi. de tényleg nem nagy cucc.


1. koncert... hát nem hinném hogy egy Lady Gaga-ra mentek, ami 100 évente 1* van Magyarországon. Csaptok koncertet youtube-ról és még fizetni se kell, nyomorogni se, utazni se, és otthon vagytok együtt...


2. büdi parfüm... ó jajj... hányszor kaptam már pacsulit... mondd meg neki, hogy köszönöd a gesztust, de ez nem a te illatod, és hogy nem bántásból de te a megszokott epreset szeretnéd használni... nekem ez egyszerűbb mert rokonokkal ritkán találkozok, anyumék meg nem rontják el mert megmondom mit akarok.

Büdi parfüm felhasználásai: A/ továbbajándékozás B/ értékesítés C/ szabadon egy kreatív előttem szólótól: wc illatosító


3. süti. ki nem sz@rja le hogy anyukád mit mondd, ha a pasidnak ízlik, vagy egyáltalán vkinek ízlik. Nekem anyum a legnagyobb fikázóm, állandóan a hibáimat keresi, hogy miben javíthatna ki...persze ő ezt azért teszi hogy még jobb legyek... kösz. mások szerint már így is magasan megugrom a lécet. Viszont végre most Karácsonykor elárulta, hogy én valósítom meg a beteljesítetlen álmait, és bennem látja a sikereit... ja megjegyzem, ezt eddig is tudtam, csak végre KIMONDTA!!!!


Jah amúgy Karácsony nekem:

4 elfogyasztott karácsonyi menü

3 nap körbelátogatás

3 alkalomnyi jópofizás

2x elalvás menekülésképpen

0 tanulás *dühös*

70 000 KP

32 500 bankszámlára

1 db iPhone 4

170 km/h-val haza a havas autópályán - fullpara

és most egyedül a lakásomban netezés...és még mindig 0 tanulás.


Jah és ami eszembe jut a Karácsonyról: ha nem kapsz szeretet akkor legalább pénzt kapj, mert ahogy egy mondásom tartja: "A szeretet és a pénz fordított arányosságban áll." tehát szülőknek: ha nem adsz szeretet akkor legalább adj jó sok zsét a kölyködnek, mert az időlegesen de pótolja az űrt...


Tanulság: örüljé' hogy van párod, kisbabád, családod, hogy van aki SZERET!!!!!!!!! -nem az ilyenek mint te -sütisütés családdal, kisbaba stb- szokták mondani hogy a Karácsony a szeretet ünnepe? - mert az fix hogy én már nem.

2010. dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!