Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hova menjek...

Mit csináljak, hova menjek egyedül Szilveszterkor? Budapesten lakom, és 19 éves lány vagyok. Valami bárba? Tudtok ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Házibuliba nem megyek, mert nem iszom és tudom, hogy ott mi van...

Szórakozóhelyre egyedül Szilveszterkor teljesen esélytelen..

Otthon családommal unalmas, mindig az. Most valami mást akarok.

Egyedül, de mégis emberek közt.


2010. dec. 25. 15:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Mármint arra gondoltam, hogy csináhatnánk valami közös programot.(16.55 voltam)
2010. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok és bp-i én sem tudom mit csináljak egyedül szilveszterkor
2010. dec. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Szóval közösen elmegyünk valahova?
2010. dec. 25. 17:17
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam, ha van kedved,persze csak akkor:)
2010. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16:07-es vagyok,sajnos szlovákiai,tehát nem hiszem,hogy tudnánk találkozni
2010. dec. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha nagyon laza vagy, akkor gyere velünk. Lemegyünk Debrecenbe Tankcsapda koncertre. Bp-ről. Amúgy a buli ingyenes lesz, csak a le út fizetős. Vonattal megyünk. :)


17/F

2010. dec. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Na, én is pont erre vágyom, amire te, hogy nem lerészegedés, de azért jól szeretném érezni magamat. 17 éves vagyok és budapesti, ha gondolod dobj egy e-mailt, én is szívesen mennék valahová, de mindenki csak piálni megy...
2010. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:

17.31-es vagyok

Van is egy hely a Belvárosban, olyan alteros, egyszer voltam, de nagyon megfogott.

2010. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
kedves utolsó: melyik az az alteros hely ahol voltál és nagyon megfogott??
2010. dec. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Nem muszáj ám alkoholt inni a házibulikban. De miért nem iszol amúgy? Sokat viszont én se szeretek inni.


"Egyedül, de mégis emberek közt." Ez furán hangzik itt, például a legtöbb metróutazás is így telik. Ha egyedül mész valahova, nyilván ez lesz ott a helyzet, de nem jó érzés ám, ha csak neked nincs társaságod. Bár előfordulhat, hogy bekerülsz egybe.


Engem érdekel, hogy milyen lány lehetsz, hogy ilyen tájékozatlan vagy ebben és nem bulizol. Vagy csak azért nem voltál Pesten éjszaka mert nemrég költöztetek BP-re?

Írhatsz privát levelet is, ha gondolod. Voltaképpen én se döntöttem el még, hogy mit csinálok szilveszterkor.

24/F

2010. dec. 30. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!