Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog megnyugodni?

Mikor fog megnyugodni?

Figyelt kérdés
A bátyám katona volt és kb 1 hónapja történt vele egy baleset ami miatt nem lehet katona. Még kórházban van de elég szar napjai vannak. Teljesen bele van betegedve és tiszta ideg egész nap. Gondolom még egy jó darabig ilyen lesz. Mind a 2 nagyapám, dédnagyapám katona volt egész életében és a bátyám is az szeretett volna lenni. Nagyon ki van készülve...beszélni is alig lehet vele. 31 éves.
2010. dec. 25. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy tragédia ez neki. Gondolj bele, te szeretnél valamit egész életedben,és egy csapásra szétszállnak a terveid. Biztosan nagyon sokáig fog tartani amíg jobban lesz :(

Segítsetek neki sokat.

2010. dec. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az biztos, hogy ettől szarul lesz egy jó ideig. De segítsetek neki talpra állni, mondjátok el, hogy nem ő az egyetlen akivel ez történik, és persze hogy nem ő tehet róla. Álljatok mellette mindenben, ha kitalálja, hogy cirkuszi bohóc akar lenni, akkor is segítsétek, hogy lássa, hogy ti mindig mellette álltok.És persze, ha ennyire tiszteli a nagyapákat, dédapákat akkor mondjátok, hogy ők se szeretnék, hogy csak azért, mert valami nem jött össze, egész életében ilyen mélabús legyen.
2010. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem,hogy kivan.Ezt a környezetet szereti,próbáljatok neki sugallni valamilyen alternatív állást a katonaság kötelékében,akár polgári alkalmazottként,csak az a lényeg,hogy az a környezet maradjon neki.Ne erőltessétek,csak úgy foghegyről említsétek meg neki.Szurkolok.
2010. dec. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy mit él át. ez a legrosszabb hogy egy baleset miatt le kell mondania álmairól. Nekem is le kellet mondanom arról hogy a Malévnél főpilóta legyek. Nekem súlyos repülőbaleset volt. Ez után soha többet nem térhetek vissza a repüléshez. :(
2010. dec. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnállak utolsó :S én nem tudom milyen lehet egy ilyen. Amúgy ma már voltam nála. Valaki hallgatta a rádiót és pont akkor kellett azt a számot adni h nehéz a dolga a katonának. Csak nézett előre és tök vörös lett a feje az idegtől..az orvost meg jól kiosztotta.
2010. dec. 26. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
pedig csak 1-2 évig repültem.
2010. dec. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!