Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok megnyugodni?

Miért nem tudok megnyugodni?

Figyelt kérdés
Apukám halála nagyon fáj! Egyszerűen nem tudok megnyugodni! Szeretnék vele beszélni utoljára, mert sajnos a halála napján nem tudtam hamarabb bemenni a kórházba, mert a hathónapos kisbabám is bent feküdt a gyerek osztályon! Annyira bánt, hogy nem tudtam hamarabb menni, és még utoljára beszélni vele, hallani a hangját!
2010. máj. 26. 07:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Szeretném neki elmondani mennyire sajnálom, azt hogy meg kellett halnia, és hogy nem láthatta többször az unokáját! Tüdő daganata volt! Az utolsó 3 hétben bent volt a kórházban, és hetente megtudta látogatni, de mindíg reménykedett, hogy haza mehet, és jobban lesz! Szeretném megkérdezni, hogy mit érzett akkor, amikor mindannyian körülötte voltunk, és sírtunk, és hallotta-e amit akkor mondtam neki, és hogy most jó helyen van!
2010. máj. 26. 07:53
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, őszinte részvétem! Apukád biztosan nem neheztel Rád, miért is tenné? Nem tudtál két helyen lenni egy adott időben! A kisgyereked, az Ő unokája neki is nagyon fontos, a helyedben mindenki, apukád is ezt tette volna. Mivel nagyon beteg volt édesapád, ezért neki már jó, már megváltás, hogy elment. Próbálj megnyugodni, sírd ki magad, ahogy csak tudod, beszélgess vele hangosan, menj el templomba, imádkozz érte (ajánlom, ha nem vagy vallásos akkor is, engem is megnyugtatott egy teljesen más problémában, pedig nem vagyok templombajáró). Túl leszel rajta és majd csak a jó emlékek jönnek elő!
2010. máj. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit érzett nem tudom, de az biztos hogy hallotta amit mondtatok
2010. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Apukádnak a kisbabád egészsége hidd el, fontosabb volt, az utolsó percekben is. Hiszen azért élünk, hogy továbbadjuk a génjeinket. Ő megtette, amiért született, a babátokban tovább él egy darabka belőle. Amikor az ember már felnevel egy gyereket, nyugodtan hal meg és arra vágyik, hogy a leszármazottak boldogok legyenek, ne szenvedjenek, ezért neked sem szabad szenvedned.
2010. máj. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem neked! Teljesen átérzem, hogy most min mész keresztül. Én fél éve veszítettem el az édesanyám. Hirtelen, 10 perc alatt ment el. Apukám volt vele. Tragikus ami történt és senki nem gondolta volna. Hetekig marcangolt a tudat, hogy nem tudtam neki megköszönni, hogy felnevelt, hogy dédelgetett. :((( A legjobb anyuka és nagymama volt a világon. Csak gyötrődtem és beszéltem hozzá magamban. Sokat. Aztán 1 hónap múlva vele álmodtam. Teljesen valóságos volt és nagyon jó álom. Ott álltunk náluk a szobában és megöleltem, éreztem, hogy visszaölel és nagyon szeret és akkor megmondtam neki amit akartam. Visszajött az álmomban, hogy megmondhassam neki. <3 Fantasztikusan jó érzés volt, megkönnyebbülés. Amióta elment, minten áldott nap mécsest gyújtok érte. Te is próbáld meg, veled lesz, emlékezel rá, "beszélgethetsz vele". Hallani fogja. Ebben biztos vagyok. A lélek még negyvenvalahány napig a földön van, a szerettei közelében..azt hallottam. Ilyenkor még sokkal nagyobb esély van a "kapcsolat felvételre".
2010. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem!:(

Nekem 4 hónapja halt meg Anyukám autóbalesetben, nem tudtam elköszönni Tőle, mikor elváltunk úgy köszöntünk el, hogy "Majd holnap találkozunk!", este jöttek a rendőrök elmondták mi történt.

A mai napig lelkiismeret furdalásom van miatta, úgy érzem én is tehetek a történtekről, minden percem eszembe jut nagyon fáj ami történt.

Szerintem ne emészd magad a történtekért, nem lehetett egyszerű dönteni, hogy kinél szeretnél bent lenni a kórházban, de szerintem teljesen természetes, hogy egy újdonsült anyuka inkább a kisbabáját választja, és ezt szerintem Apukád és megértette!

Minden embernek a gyermeke a legfontosabb!

A szülő halálát nagyon nehéz feldolgozni, de majd az idő segít!

Sok erőt kívánok Neked és remélem a Babáddal minden rendben van!

2010. máj. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!