Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én helyzetemben elmennétek...

Az én helyzetemben elmennétek így bulizni szilveszterkor a barátaitokkal? Tovább lent.

Figyelt kérdés

A barátaimmal (nagyobb baráti kör) idén együtt szilvesztereznénk. Viszont nincs semmi program, semmi olyan hely, ahol tudnánk lenni. Így valószínűleg az utcán lennénk, a nemtudom hány mínusz fokban...

Nekem ehhez nincs túl sok kedvem, most úgy vagyok ezzel, hogy egy ilyen szituációban inkább otthon maradnék a szüleimmel. Ezt el is mondtam pár közelebbi barátomnak, de most meg ki vannak rám akadva, hogy miért nem megyek, meg hogy én sose megyek velük bulizni (ez tényleg így van, mert vagy kéthetente egyszer megyek el bulizni - nekem a tanulás többet számít, és a szüleimmel is olyan keveset találkozok, hogy legtöbbször a hétvégét velük szeretném tölteni...).


Most ezért tényleg rossz barát lennék? Suliban mindig találkozok velük, de a bulikra is muszáj lenne mennem, hogy megmaradjon a szoros kapcsolat?...

És szilveszterkor most szerintetek elmenjek velük?

19/L


2010. dec. 25. 21:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

13.54, nem sértettél meg. Igazából én is érzem, hogy a kedvükre kell tennem...

De a suliban, meg ugye a más programoknál nagyon jól elvagyunk, jól elbeszélgetünk egymással. A legközelebbi barátom, őt nagyon szeretem, csak ő meg ugye buliközpontú... Gondolom ezért szeretné, ha én is mennék. Csak én meg nem érzem jól magam az utcán...


Olyan vagyok, hogy én nem hagyom magam, nem adom be a derekam, nem kényszerítenek rám semmit. De néha azért mégis ez van, hogy a kedvükre akarok tenni, ezért járok el néha bulizni, mert a végén még az lesz, hogy egyedül maradok, barátok nélkül...

2010. dec. 26. 14:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor mond el ezt a legközelebbi barátodnak is, hogy bár szereted vele/velük eltölteni az időt, neked kellemetlen, hogy állandóan az utcán vagytok és szeretnéd, ha bulizás címszó alatt más programokat is szerveznétek néha, pláne ilyen fagyban. Egyébként sem csak füstös kiskocsmák vannak. Habár nem tudom merre laksz, de mindenfele akadnak azért gondolom igényesebb pub-ok, helyek amik éjszaka is nyitva tartanak. Ott meg inni is tudnak/tudtok, ha arról van szó.

Valahol az is érthető, hogy a kedvükre akarsz tenni, hiszen természetes, hogy az ember szeretne örömet okozni a barátainak. De ez normális esetben kölcsönös kellene, hogy legyen. És ha ők tényleg az igaz barátaid, vagy legalábbis az az egy, akit legközelebbi barátodként említettél, akkor nem kell attól tartanod, hogy egyedül maradsz. Mert aki igazán szeret, legyen az kitart melletted és ezt nem a bulizás fogja meghatározni. Még ha buliközpontú is az illető, biztos más közös programok során is jól érzi magát, már csak attól, hogy együtt vagytok beszélgettek stb...

2010. dec. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Igen, kölcsönösnek kéne lennie...

Köszi, hogy írtál, segített. :)

2010. dec. 26. 14:41
 14/14 anonim ***** válasza:
Nincs mit, örülök, hogy segíthettem. :-) Minden jót és Kellemes Ünnepeket!
2010. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!