Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz a vezeték nevem lehet...

Gáz a vezeték nevem lehet hogy ez kihat az egész életemre?

Figyelt kérdés
GYermekkorom óta bánt ez a dolog ezért mindig is vissza fogott csendes zárkozótt lány voltam ugyérzem a h a nevem miatt lenéznek az emberek kinevetnek csúfolnak stb..Aki nincs ilyen helyzetben az ezt nem tudja átélni...Gondolkodom a névváltoztatáson de félek hogy a szüleim legalábbis édes apán nem fogadná jól meg az emberek igy szokták meg és sok macerával járna!Annak ellenére hogy több száz ember él ilyen névvel engem nyomaszt nem merek sehol sem felszólalni bemutatkozni mert rettegek tőle hogy..mit tegyek?
2010. dec. 26. 00:05
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
53%
Mi a vezetékneved? :)
2010. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
gondoltam hogy ez lesz a kérdés:Racskó xy De ez sajnos nem oldja meg a problémámat és az sem hogy több száz embernek ez a neve
2010. dec. 26. 00:09
 3/37 anonim ***** válasza:
92%
mi ezzel a baj? legalább nem szokványos.
2010. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 tucski válasza:
81%
sztem nem gáz ez a vezetéknév! :D ne foglalkozz ilyennel... nem kell hogy ilyen miatt zárkózott legyél...:D aki ilyen miatt kiröhög az bunkó és nem érdemli meg h "szenvedj" miatta ;)
2010. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmi probléma a vezetékneveddel.
2010. dec. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
3%
gáz:S... rögtön a recska jut az ember eszébe...siess megváltoztatni, nem akkora macera. kell a szül anyakönyvi kivonat, bemész apáddal az okmányirodába, ahol kérvényezed. Ott engedélyezni fogják, és 10000 ft-ért kb. új vezetéknevet kapsz. személyi, lakcmkártya, útlevél, és diák lecserélése kell, ennyi. megvan 2-3 hét alatt.
2010. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
76%
Ó, ezzel a névvel semmi baj nincs. Egyáltalán nem gáz, én ismerek egy ilyen vezetéknevű fiút, szerintem senkinek nem jut eszébe erről a névről semmi rossz. :) Sőt, egy jó fej vagány srác! Tessék büszkén viselni, a szüleidtől kaptad! :) Az enyém gázabb... mégsem cserélném le. És nem is írom ki, mert az egész országban egy van belőlem... :)
2010. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
74%

Nah, most eszembe jutott egy könyv, amiben a főszereplőnek az volt a vezetékneve, hogy Fejrezge :D Na, az mennyivel jobb?

Amúgy szerintem nincs semmi baj a neveddel.

2010. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
79%

Semmi baj nincs a neveddel, nem értelek.

De látom, a többiek sem :)

Verd ki a fejedből! Butaság!

20/F

2010. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
72%
annyira nem gáz h emiatt meg kéne változtatni a neved
2010. dec. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!