Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz a vezeték nevem lehet...

Gáz a vezeték nevem lehet hogy ez kihat az egész életemre?

Figyelt kérdés
GYermekkorom óta bánt ez a dolog ezért mindig is vissza fogott csendes zárkozótt lány voltam ugyérzem a h a nevem miatt lenéznek az emberek kinevetnek csúfolnak stb..Aki nincs ilyen helyzetben az ezt nem tudja átélni...Gondolkodom a névváltoztatáson de félek hogy a szüleim legalábbis édes apán nem fogadná jól meg az emberek igy szokták meg és sok macerával járna!Annak ellenére hogy több száz ember él ilyen névvel engem nyomaszt nem merek sehol sem felszólalni bemutatkozni mert rettegek tőle hogy..mit tegyek?
2010. dec. 26. 00:05
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
57%

Próbálj valami becenevet kiagyalni magadnak, és elterjeszteni.


(Én sem véletlenül vagyok gutbesserwasser. :))

2010. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ és bárcsak mindeki ugy látná a dolgokat mint a válaszolók többsége :S és annak is köszönöm aki karácsony napján beletiport a szívembe (ugyis földön fekszik rugjunk bele mégegyszer alapon) büszke lehet magára ugyis szép karácsonyom volt... :(
2010. dec. 26. 00:24
 13/37 anonim ***** válasza:
76%

Ez miért gáz vezetéknév?

aki meg a recskán meg hasonlókon poénkodik: bizonyára azért jut eszetekbe a recskázás, mert nincs nőtök! sz@r ügy

2010. dec. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
76%

akkor ő mit mondjon?:D

[link]

2010. dec. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
66%

Én ilyen nevű embereket ismertem: Rotyis, Gyökér

Szerintem a te neved nem gáz :) Főleg ezekhez képest :)

2010. dec. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
85%
Én írtam a mondókát. Gondoltam erősitem kicsit a jellemed,hogy megtanuld nem kell mindig mindent magadra venni. Ugyanis ha egy anonim oldalon,az internet egy kitudja milyen ember (tegyük fel egy pattanásos szőrössegű dagadt kocka vagyok,és Ge.ci Pista a nevem) kigúnyol téged,és ennek hatására a te szived összetörik ott nagy a gond. Belül,a fejedben,hogy minden jött ment véleményét a szivedre veszed..mert gondolom a családod és a szeretteid nem b@szogatnak a neveddel. A hiba az ön készülékében van,az önbizalomhiánnyal,nem a vezetéknévvel.
2010. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
46%

Nekem Vizeli nevű ismerősöm volt - na és?

Ha nézted a Megasztárt: ott például ott van a Tolvaj csaj, az sokkal gázabb.

Hány éves vagy? Szerintem egyszerűen az van, hogy abban a korban lehetsz, amikor mindenki mindenkit piszkál valamivel. Ezt ki fogják nőni. Másrészről nincs olyan név, amit ne lehetne cikizni, szóval ilyen szempontból tökmindegy, hogy megváltoztatod-e, aki akar, az akkor is szekálni fog. De tényleg ki fogják nőni :)

2010. dec. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
38%
Nem Tolvaj hanem TOLVAI. Azért nem mindegy..
2010. dec. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%

A Tolvaj az mindíg jobb mint A Recska.


Mindeképpen változtasd meg a vezetéknevedet, amint lehet, mert ez kisebbségi érzést kellt benned, anélkül hogy ez normális vagy nem normális név. De nem az, mert a tudatalatt az emberekben benyomásokat kelt, és az ócska hangulatot kelti.

2010. dec. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
tényleg köszi mindenkinek <3 a költönek meg annyit:hogy ennek a háta mögött vannak elég nagy lelki problémák is amiket felsorolni is hosszu lenne kérdem hogy igy hogy ne lenne önbizalom hiányom...
2010. dec. 26. 00:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!