Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz a vezeték nevem lehet...

Gáz a vezeték nevem lehet hogy ez kihat az egész életemre?

Figyelt kérdés
GYermekkorom óta bánt ez a dolog ezért mindig is vissza fogott csendes zárkozótt lány voltam ugyérzem a h a nevem miatt lenéznek az emberek kinevetnek csúfolnak stb..Aki nincs ilyen helyzetben az ezt nem tudja átélni...Gondolkodom a névváltoztatáson de félek hogy a szüleim legalábbis édes apán nem fogadná jól meg az emberek igy szokták meg és sok macerával járna!Annak ellenére hogy több száz ember él ilyen névvel engem nyomaszt nem merek sehol sem felszólalni bemutatkozni mert rettegek tőle hogy..mit tegyek?
2010. dec. 26. 00:05
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
90%
Hát basszus odaírtam hogy nincs semmi baj a vezetékneveddel erre mindenki lepontoz... okkkééé....
2010. dec. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
93%
Engem is lepontoztak, mert azt mertem írni, hogy semmi gond a nevével...
2010. dec. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

köszi...:)

amugy én felpontoztam mindnekit:)

2010. dec. 26. 16:20
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem is lepontoztak... és még jobban le fognak, attól tartok, mert azt kell mondjam, kérdező, hogy a cikizés miatt semmi értelme nevet változtatnod, mert akik cikiznek, még a régi neveden ismertek meg és azon fognak továbbra is hívni.
2010. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
32%

A 00:14 es recskának üzenném, hogy az értelme kib@ssza a biztosítékot! Gratulálok anyunak, apunak, hogy ilyen értelmes gyereket hoztak össze. Semmi gond nem lett volna ha apáddal maradsz közös gatyában.


Különben a neveddel semmi gáz nincs! Aki szeret szeressen ezzel a névvel, aki meg nem az vessen magára, hogy egy ilyen rendes srácot, mint te, nem nevezhet a barátjának. Ha akarsz változtass, de szerintem nem a név a lényeg!!!

2010. dec. 27. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


én ismerek Recska vezetéknevu lányt, Recska Mária. Szerintem az sokkal rosszabb. A tiedben nem látok semmi problémát.

2010. dec. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

03:12 vagyok..látom megéri válaszolni, az értetlenek csak lepontoznak....


Sok Boldog lepontozást kismalacok!!! :D

2010. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!