Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket eltart a férjetek...

Titeket eltart a férjetek vagy dolgoztok ugyanúgy? Szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%
Mindketten dolgozunk, gyerek nincs. Én nem akarnám h eltartson, tök jó a tudat h nem kell hozzá szaladgálnom ha egy rohadt hajfestéket akarok venni vagy bármit.
2010. dec. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

Én gyeden vagyok itthon és abszolút nem érzem magam eltartottnak. Amikor melóztam sokkal többet kerestem mint a férjem és fogok is ha visszamegyek a melóhelyemre. Most természetesen ő keres többet.

Nálunk nincs ilyen, hogy most te meg most én... (dedózás),

ennyi a havi kassza és kész.

(Amúgy imádom a munkám.)

2010. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
A 19:07 vagyok. Azért tegyünk különbséget aközött, hogy valaki a babával van otthon gyeden, gyesen és aközött, hogy csak úgy otthon van. Én úgy értelmeztem a kérdést, hogy nem a gyerek miatt van otthon a nő, hanem egyébként is a férfi tartja el. Az én szememben az NEM eltartás, ha a gyermekkel van otthon a nő. (Az már nem gyermekkel otthon levés, ha a gyerek óvodában van közben vagy iskolában). Ez még a válaszomhoz tartozik.
2010. dec. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
eltart. soha nem dolgoztam még 1 napot sem, pedig már 7 éve nem tanulok. azt hozzá tenném, hogy én szivesen mennék melózni.... 26/nő
2010. dec. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én nyár ota a barátoméknál lakom, sajnos ő tart el, nem dolgozom,még van 5 hónapom a suliból. Párom mindig azt mondja,hogy inkább tanuljak az érettségire. Mennék dolgozni,nem jo nekem sem így,de nincs hova. Ami lett is volna, azt napközbe kellett volna csinálni.
2010. dec. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hű, nagyon jók ezek a kapcsolódó kérdések. A kislányom a nagylány 2 és féléves korában született, tehát félévig csak Gyeses voltam. Ekkor őrülten zavart, hogy eltart az uram, alig vártam, hogy újra Tgys-re legyek jogosult. Így újra a magam lábára állhattam! Sőt, 2 gyerkőccel a munka is megszaporodott :)
2011. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy igazán jó kapcsolatban fel sem merül, hogy ki tart el kit. Én dolgozom, szeretem is a munkámat, de ennek ellenére gyakorlatilag a férjem tartja el a családot, mert a fizetésem többszörösét keresi. Viszont soha egyetlen fillérért nem kellett kuncsorognom nála. Van egy közös bankszámlánk, arra megy mindkettőnk fizetése, mindkettőnknek van bankkártyája hozzá. Sosem értettem, hogy a mai világban egy férfi, ha szereti a feleségét, miért teszi ki annak, hogy felnőtt létére állandóan kunyerálnia kell még kajapénzért is. Nekem ez annyira visszataszító. A házasság a közösről szól, nem arról, hogy én pénzem, te pénzed. Ha a férjem elveszítené a munkáját, én sem kezdeném el felhánytorgatni, hogy az én keresetemből élünk. Egy család vagyunk, együtt oldjuk meg a megélhetést abból, amit megkeresünk függetlenül attól, melyikünknek mennyi a jövedelme.
2011. nov. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!