Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a bosszúálló...

Mit lehet tenni a bosszúálló emberekkel? Ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Barátommal már több mint egy hónapja szakítottunk, mert már nem szeretem, elmondtam neki rendesen, normálissan szakítottunk, úgy tűnt megértette, és elfogadta. Utána párszor hívott telefonon hülyeségek miatt, mindig rátért, hogy kezdjük újra, de én visszautasítottam. Nem rég küldött egy sms-t, hogy végre kiismert, hogy milyen szemét vagyok, és örül, hogy már nem vagyunk együtt. Nem tudom ezt mire értette, mivel nem csináltam semmit, nincs még másik kapcsolatom se, és nem is találkoztam vele.

Nem foglalkoztam vele, de a legújabb az az, hogy mindenkinek azt híreszteli, hogy FOGYATÉKOS vagyok, hülye, zakkant. Mi több, megüzente, hogy ezt nagyon meg fogom bánni, és bosszút áll. Igaz sztem még ő sem tudja, hogy hogyan, de képes rá, ha talál valamit. Most nézzem levegőnek? Beszélni nem tudok vele, mert csak a saját hülyeségeit mondja, és meg sem hallgat. És mit tegyek, hogy ne híreszteljen már ilyeneket?

Bocsi, ha hosszú lett, a válaszokat előre is köszönöm.

Én 23/N, ő 27/F (bár agyilag 6/F)


2010. dec. 26. 18:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel igazán már nem tudsz mást tenni,mint eltűrni,ha nem akarsz konfliktust.De a jövőre nézve:Nem vagy már gyerek,nagyon alaposan gondold meg,kit milyen mértékben engedsz a közeledbe.Az arrogancia,bunkóság sajnos eléggé menő viselkesés mostanában,bele sem gondol az ember,hogy ha valaki másokkal bunkózik,hogy nagyobb arc legyen mások előtt,az talán majd veled is fog.Szóval:intelligens emberek is vannak,válassz közülük.
2010. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
50%

Hü'e emberrel nem lehet vitatkozni hagyd rá ha látja hogy nem ér el semmit leáll. Azok se figyelnek rá akiknek dumál csak bologatnak neki.

Mindenki tudja hogy szakitás után a dobot fél bosszú hadjáratba kezd hogy lepleze a fájdalmát de ha ez túl sokáig tart az illető saját magát járatja le mert csak az bízonyitja hogy nem tud normálisan tovább lépni.

2010. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A saját példám:

Szakítottam az exemmel, és utána egy hétre rá összejöttem egy másik pasival ( aki jelenleg is a párom ), a "kedves" volt párom minden aljasságot bevetett, csak ő pont a párom felé, hogy lejárasson előtte.

Személyes hangvételű leveleket írt neki, hogy én mekkora q..a vagyok, őt is csak ki fogom használni, sőt: pénzért árultam régen a testemet, ami azért már elég durva rágalom.

Egy darabig hallgattunk a párommal, direkt nem ragáltunk rá, aztán amikor már az iwiwben a profiljába is beleszerkesztette az "Ismertem egy lányt, aki egy ribanc volt" kezdetű szöveget, akkor írtam neki egy elég gunyoros hangvételű levelet, ami után nem volt már kedve zaklatni.Szóval rólam durvább dolgokat terjesztett, mint rólad, mégis magas ívből lesz*rtam, ki mit gondol rólam ezáltal, kivéve a páromat, dehát ez természetes.

Nem barátok az olyanok, hidd el, akiket el lehet marni alaptalan pletykákkal.

30 / N

2010. dec. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Utolsó neked is köszönöm, hogy leírtad, most várok még, nem foglalkozom vele, remélem megunja. Esetleg felülkerekedik rajta a büszkesége, hogy égő velem ennyit foglalkozni, ha nem érdeklem...
2010. dec. 27. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!