Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képesek emberek ilyen...

Hogy képesek emberek ilyen messzire elmenni?

Figyelt kérdés

Exbarátom csaja teljesen rászállt a pasimra. Mindennap irogat neki, hülye alkalmazákokat küld facebook-on, és msn-en folyamat rólam folyik a szó. Besokalltam, kértem a barátomat, törölje őt, és ne foglalkozzon vele. Meg is tette, de közben egy közös ismerősünk szólt, h látta, a nő azt írta az üzenőfalára, h ki tud gépet feltörni...meghogy Én túl messzire mentem(nem írta a nevem, de lehetett tudni, kire gondol), és hasonlókat...magyarán burkoltan fenyegetőzik, h ne lehessen semmit rábizonyítani.

2) egy csaj a suliban nem tudta, h nem kedvelem, azóta hangosan szid mindenki előtt. A netre kitette a titokban rólam készített képeket, alatta szemét szövegekkel. A többiek besokalltak attól, h folyton engem szid, és velem beszélgetnek inkább, ő egyedül van. Ez azért rossz, mert sztem labilis az idegrendszere, és ha elkattan, még súlyosabb dolgokat is tehet.

Mi a fenét csináljak? A rendőrség nem sokt tehet üres, burkolt, be nem bizonyítható fenyegetésekkel szemben:S...most azonnal fogjam magam, és költözzek az ország másik végébe?

A szüleimnek szóltam, de nem tudnak semmit se tenni. Az osztályfőnököm csak azt tudta elérni, h nyíltan ne szidjon...de így meg nem tudom, mire készül ellenem.


2010. dec. 26. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

1. Sz.rd le

2. Sz.rd le

3. Hány éves vagy?

2010. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég gyerekek vagytok még... Nem kell vele foglalkozni ilyen egyszerű... Szeretem, hogy egyesek a facebookon és az msnen élik az életüket, és ez a legnagyobb gondjuk, hogy ki milyen alkalmazást küld a másiknak. Nem ártana felnőni... :)
2010. dec. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
legszívesebben betiltanám azt a facebookot,több osztálytársam facebook függő,kiteregetnek ott mindent magukról
2010. dec. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
az alkalmazás 1 dolog...ellenem akarja hangolni a barátomat, olyanokat ír neki, h a helyében már rég elhagyott volna, stb.
2010. dec. 26. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, figyelj, ha a barátod szeret akkor nincs az az ember aki tud neki olyan dolgokat mondani ami miatt kiábrándul majd belőled. Azt hiszem a barátodnak kell a legjobban ismernie. "Messziről" jött ember meg azt mond amit akar... Ha közétek tud állni valaki ilyen hülyeségekkel, akkor jobb is, ha a kapcsolatnak vége van!! Illetve ha van esze a barátodnak akkor ő dönti el (önállóan, saját akaratából), hogy kivel jár, és azt is hogyha veled szakítani akar... Ha meg szeret akkor mondhat bárki bármit úgyis veled lesz. Szerintem feleslegesen rágódsz ezen!
2010. dec. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
barátom nagyon aranyos, és a kedvemért tiltotta, de tart attól, h a csaj emiatt mégtöbb rosszat tesz ellenem, és esetleg vmi durvábbat is.
2010. dec. 26. 19:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig én... :D


Mutassátok meg neki, hogy mennyire szeretitek egymást, és ne foglalkozzatok vele! Neki sokkal jobban fog az fájni, hogy ti boldogok vagytok ráadásul akármit csinál sza*tok rá. :)

2010. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
most akkor kinek a kije? az exbarátod jelenlegi csaja a te jelenlegi barátodra?:D
2010. dec. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a pasik utálják a tapadós, rosszindulatú nőket, szerintem csak röhög rajta a barátod :D
2010. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

igen, az exem mostani csaj a mostani pasimra...de alapjáraton feltűnt, h mindig az kell neki, ami nekem, és utánoz, biztos, h ezzel bosszantson (születésnapomra pl. kaptam 1 gitárt, erre karácsonyra azt kunyerált a szüleitől, ilyenek -.-) -mondjuk ez engem nem érdekel, de akkoris, milyen dolog már ez?

barátom pedig udvariasságból vált vele pár szót, de ahogy mondod utolsó - lesz@rja. talán nekem is ezt kéne tennem

2010. dec. 27. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!