Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy képesek emberek ilyen...

Hogy képesek emberek ilyen messzire elmenni?

Figyelt kérdés

Exbarátom csaja teljesen rászállt a pasimra. Mindennap irogat neki, hülye alkalmazákokat küld facebook-on, és msn-en folyamat rólam folyik a szó. Besokalltam, kértem a barátomat, törölje őt, és ne foglalkozzon vele. Meg is tette, de közben egy közös ismerősünk szólt, h látta, a nő azt írta az üzenőfalára, h ki tud gépet feltörni...meghogy Én túl messzire mentem(nem írta a nevem, de lehetett tudni, kire gondol), és hasonlókat...magyarán burkoltan fenyegetőzik, h ne lehessen semmit rábizonyítani.

2) egy csaj a suliban nem tudta, h nem kedvelem, azóta hangosan szid mindenki előtt. A netre kitette a titokban rólam készített képeket, alatta szemét szövegekkel. A többiek besokalltak attól, h folyton engem szid, és velem beszélgetnek inkább, ő egyedül van. Ez azért rossz, mert sztem labilis az idegrendszere, és ha elkattan, még súlyosabb dolgokat is tehet.

Mi a fenét csináljak? A rendőrség nem sokt tehet üres, burkolt, be nem bizonyítható fenyegetésekkel szemben:S...most azonnal fogjam magam, és költözzek az ország másik végébe?

A szüleimnek szóltam, de nem tudnak semmit se tenni. Az osztályfőnököm csak azt tudta elérni, h nyíltan ne szidjon...de így meg nem tudom, mire készül ellenem.


2010. dec. 26. 18:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Miért nem szólsz exednek, hogy mekkora ribanc a barátnője? :D Én tuti ezt tenném, tök vicces lenne :D
2012. szept. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!