Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy telt nektek a Karácsony?...

Hogy telt nektek a Karácsony? Hol töltöttétek? Mit kaptatok? Mi volt a menü. Stb.

Figyelt kérdés

Hová mentetek, mit kaptatok, mit adtatok,mi volt a kaja stb.

előre is köszi


2010. dec. 27. 12:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
85%
ja és 19/L :)
2010. dec. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek ment a zöld kiskéz!

Aranyosak vagytok!

Hát jobban telt mint a tavalyi nekem a lényeg az volt hogy végre nem csak én egyedül díszítettem fel a fát hanem anyum tesóm is segített.

Mondjuk nekünk már rég nem olyan a karácsony mint régen!

Szüleim elváltak, anyum beteg, egyik bátyám itthon se volt a elment a felénél.

Tudom hogy a karácsony nem az ajándékról szól, de hát az is rossul esett hogy egyik tesóm se vett semmit, még apám se.

Csak anyutól kaptam csizmát, felsőt, sapkát!

A menüt a nagyimék csinálták mert anya azt mondta idén kihadja a készülődést mivel nem bírja csinálni.

Volt halászlé, sülthal, krumpli, sütinek, zserbó,sós süti, bejgli..kb ennyi

Amugy nem panaszkodhatok, van ház a fejem felett, van étel, meleg, tudunk fürdeni..nekem ennyi éppen elég már!

Bárcsak azt kaptam volna karácsonyra hogy anya meggyógyul!!!!!!

Mindenkinek utólag is Boldog Karácsonyt Kívánok!!!

2010. dec. 27. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!