Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közölnéd tapintatosan?

Hogyan közölnéd tapintatosan?

Figyelt kérdés
Hogyan közölnéd tapintatosan valakivel, aki rátok akaszkodik, hogy ne jöjjön el hozzátok szilveszterkor a házibuliba? Nem hívta senki, ő úgy gondolja, hogy neki ott a helye.
2010. dec. 28. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
amit leírtál, azt elmondanám neki
2010. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közölném, hogy nem fér bele a létszámlimitbe.
2010. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy utálom az ilyen kínos helyzeteket, még én érezzem magam rosszul, mert ő nem veszi magát észre.
2010. dec. 28. 16:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Első körben titokban (pontosabban csak az illetékesek bevonásával) szervezném a bulikat, és mindenkit arra kérnék, hogy ne reklámozza úton- útfélen.

Ha ez nem jött össze (ahogy a te esetedben sem), megmondanám az illetőnek, hogy a lakás méretei miatt sajnos limitált a létszám. Vagy (és talán ez a legjobb, igaz kellemetlen is) őszintén elmondanám, hogy direkt nem szóltam neki.

Vagy lenyeled ezt a békát, és elviseled a jelenlétét, és legközelebb figyelsz a szervezésre.

2010. dec. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd neki,hogy ne haragudjon, de idén nem érezted úgy, hogy szívesen elbúcsúztatnád Vele az óévet, de ha a kapcsolatotok pozitiv irányban fejlődik, a következő Óév búcsúztatóra első körben fogod meghívni.


Szerintem ez így teljesen korrekt..

2010. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!